Přejít na obsah

Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii


funtom

Doporučené příspěvky

jdi do 17" urcite pak kdyz koupis 16", tak po case budes chtit vetsi ;) nehlede na to, ze 17" vypadaj na fabii fakt nadherne a to skoro ve vsech designech

Díky aspon za tenhle příspěvek....jen mi není jasný že se sem dívá spousta lidí a nikdo neřekne který kola se líbí jemu a nebo nehodí link na nějaké kola dle jeho gusta... :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobree :kuk: Uz prosim nikto nekomentujte, najmis uz ma vybrate HEHE lol lol :huh:;)

Pozri toto: tu vychadzaju cenovo do 3500 kc

http://www.wheels4you.sk/index.php?option=...product_id=1797

A co tieto??

Dezent V dark. Osobne sa mi pacia. ;)

taky nad hranicí 3 500Kč .... ;)

A je zajímavé že ted když jsem rozhodnutej pro určitý alu najednou lidi píšete...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si vyber kola podle svího gusta ne?, mě se nechce nic hledat, nebo vybírat..

Ale chlape já po tobě nechci aby si hodinu seděl na netu a hledal mi kola...stačilo si projít posledních pár staránek a mrknout na ty WT co dělal s-talker..to myslím zabere cca 5 min aby si zjistil který se ti na těch wt líbí a napsal líbí se mi kola ty a ty... ;)

No nic...šlo mi jen o to znát názor,vkus více lidí na konkrétní obrázky..

jak jsem už psal..pak určitě bude spousta chytráku co budou psát měl jsi dát tyhle nebo tyhle..kola která koupím nejsou nic extra ani žádná disignová novinka ale musel jsem od svých požadavku ustoupit páč jedny alu se dělají jen na 4 díru,další zase nejdou ofiko zapsat..atd..takže jsem to už neřešil a prostě si vybral jiné i když jsem puvodně ten disign nechtěl...ale prohlédl jsem si nějaký fotky tady na foru a řekl si že na černý F by mohly být O.K.

takže se nechte překvapit..pokud vše dobře pujde příští středu budou Fotky.. lol

jinak velké díky s-talker(ovi) a všem kteří napsali aspon jedno slovo... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take kola??? :) Mal si si kupit ine. :smich: Tieto uz ma kazdy druhy na fabke. lol lol lol

PS: HEHE, A bol som prvyyyy. :D

tak si vyber kola podle svího gusta ne?, mě se nechce nic hledat, nebo vybírat..

Ale chlape já po tobě nechci aby si hodinu seděl na netu a hledal mi kola...stačilo si projít posledních pár staránek a mrknout na ty WT co dělal s-talker..to myslím zabere cca 5 min aby si zjistil který se ti na těch wt líbí a napsal líbí se mi kola ty a ty... ;)

No nic...šlo mi jen o to znát názor,vkus více lidí na konkrétní obrázky..

jak jsem už psal..pak určitě bude spousta chytráku co budou psát měl jsi dát tyhle nebo tyhle..kola která koupím nejsou nic extra ani žádná disignová novinka ale musel jsem od svých požadavku ustoupit páč jedny alu se dělají jen na 4 díru,další zase nejdou ofiko zapsat..atd..takže jsem to už neřešil a prostě si vybral jiné i když jsem puvodně ten disign nechtěl...ale prohlédl jsem si nějaký fotky tady na foru a řekl si že na černý F by mohly být O.K.

takže se nechte překvapit..pokud vše dobře pujde příští středu budou Fotky.. lol

jinak velké díky s-talker(ovi) a všem kteří napsali aspon jedno slovo... :)

Editováno: , autor: jogofogo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

som tu novy a presiel som si celu tuto temu. potreboval by som par nazorov na moj problem.

po 3 rokoch som sa rozhodol ze vymenim gumy s alu. doteraz som jazdil na 165/70 R14.

pacia sa mi Dezenty V Dark 6,5*15 ET 38 a barumky baravuris 195/50 R15

chcel by som vediet take vseobecne plusi a minusi tejto kombinacie a celkovy vliv alu a sirokych gum na jazdne vlastnosi, spotreba a tak.

vopred vam velmi pekne dakujem.

a este nema niekto foto fabci s tymito alu

Editováno: , autor: draco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravim vsechny fabiatiky i ty ostatni,

chtel bych se vas zeptat, co je potreba pro dopsani dalsich rozmeru kol a pneu do velkeho TP.

Diky Marek

buďto typovej list kol co chceš dopsat(musi tam ale bejt že sou na fabku schválený), nebo pokud chceš dopsat jen ty origo rozměry(ala RS) tak ty se daj dopsat snad jen s odvoláním na nějakej paragraf ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...