Přejít na obsah

Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii


funtom

Doporučené příspěvky

jj kola mají být přiměřeně velký a trochu zarovnaný s blatníkama a když přijde na realitu, nemáš nárok na parkovišti nebo během jízdy poznat, že před tebou jede Fabia se zadníma kolama o půl palce širší ;) To není tak viditelný, jak u Ferrari, kde jsou zadní kola širší o několik cm lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Hoj lidi, sice sem to tu celý pročet a očividně zjistil že mohu obout na Škodu Fabii 2 1.2 HTP 51kW zimní pneu 195/50 R15, ale jelikož nemám přístup k velkému techničáku tak se nemůžu přesvědčit, jak to tam s tímto rozměrem je:-( Nevíte někdo estli to má tadle Fabka v techničáku? Dokonce sem volal i na zákaznický centrum škoda (marně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

i ta by se měla vejít, ale stejně bych dal 205/40, to bude bez problémů(i to bude hezčí-guma se na tu osmičku napne) a myslim, že i pokud bych chtěl kola dopsat do techničáku, je potřeba dát 205/40, mrkni to typ. listu, tam by měla bejt schválená kombinace..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i ta by se měla vejít, ale stejně bych dal 205/40, to bude bez problémů(i to bude hezčí-guma se na tu osmičku napne) a myslim, že i pokud bych chtěl kola dopsat do techničáku, je potřeba dát 205/40, mrkni to typ. listu, tam by měla bejt schválená kombinace..

ok, diky moc, dam tedy na tebe! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky už sem přemejšlel, že bych změnil gumy na 215/40 (mám 8x17" ET35), ty 205ky na tom sou kua našprcnutý a nějak extra se mi to nelíbí :feve: jinak koukám že na Roomstera a FII sou povolený i 225/35, ale to už musí bejt děsná šlupička :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, zkoušel jsem hledat, ale nenašel odpověď. Zkusím štěstí zde, kde se řeší kola.... Co dělat v případě, že mám starší Fabii MR 2000 a v techničáku mám zapsaný pouze 15ky a chci tam dát 16". U novějších je 16" v TP jako běžný rozměr. :feve: Má tady někdo takovou zkušenost? Kam zajít atd. :help: Kola který jsem si objednal mi příjdou pouze s TUV certifikátem.... Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...