Přejít na obsah

Jaká kola/pneu můžu dát na svoji Fabii


funtom

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 týdny později...

16" s pneu 205/45 jsou oficiálně od škody povolený, v TP je někdo má a někdo né (vetšinou je tam maj novější ročníky) - já je tam taky nemám a zapisovat je nehodlám, maximálně tak mezi papírama vozím vytisknutý prohlášení od Škoda Auto, kde jsou vypsány shcvalené rozměry kol ;) PS: když pohledáš tak tu to prohlášení najdeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím zn.Matador ??PS:vydržia jednu zimu?

Však sa pozri zboku na pneu a odmeraj si vzorku. Na zimu aspoň 4mm, záleží kde jazdíš. No a ked zistíš výrobcu, na jeho stránke by si mal nájsť spôsob ako rozkódovať číselné označenie a zistiť dátum výroby. Všeobecne platí, že pneu staršie ako 6 rokov by si nemal mať na aute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdarec kluci, Chci se zeptat myslíte že dostanu na fabku RS kola 8x18" ET 35 ??? s pneu 215/35 R18. Podvozek mám sníženej o 35mm, ale na seriovejch rs tlumyčích. do zadu si myslim že by to mělo jit v poho, ale v předu nevim jak to bude vycházet u misek tlumičů. Tet tam mám 17" a místa je všude dost. Pokud máte někdo zkušenosti, prosím poraďte.......díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...