Přejít na obsah

Padající ručičky budíků


TicTac

Doporučené příspěvky

Návštěvník
Ok takze pisete len ze male trhlinky atd... pocul som vraj to nieje v tom ale iba Vadny procesor?? takze kazdy kto tvrdi ze je tam vadny procak a preto padaju rucicky iba klame a snazi sa nahnat korunu??? dakujem :help:

presne tak - je to pekna hovadina kdo ti rekne ze je procik v .....

Me to uz bylo receno tolikrat, ze jsem se z hluboka zasmal :)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok takze pisete len ze male trhlinky atd... pocul som vraj to nieje v tom ale iba Vadny procesor?? takze kazdy kto tvrdi ze je tam vadny procak a preto padaju rucicky iba klame a snazi sa nahnat korunu??? dakujem :help:

presne tak - je to pekna hovadina kdo ti rekne ze je procik v .....

Me to uz bylo receno tolikrat, ze jsem se z hluboka zasmal :)

OK tak dnes to overim a dam vediet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak u mě ručičky taky mrtvý...někdy jdou nekdy nejdou. Procetl jsem to tady a nejsem z toho moudrý (nejsem domácí kutil). Uměl by někdo to tady sumarizovat nebo mi s tim pomoct (ne zadarmo samozřejmě) - Děčín, Praha (a cokoli na cestě)

Octavia I 1,9TDI 81 kW, model 2000

Editováno: , autor: Shocker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes to postihlo aj moje "budiky" .

Padli mi vsetky 4 rucicky na nulu a obcas nepravidelne naskocia. Padnu a po asi minute naskocia vsetky naraz na 5 - 10 sekund, potom zase padnu dolu. Je to nepravidele, ale viac nejdu ako idu.

Precital som toto forum v nadeji, ze niekto na to prisiel co to robi a poradi aj ostatnym kde je chyba, ved o tom to tu cele je. Pekne ze mr. "mifii" na to prisiel a ze to aj opravi, to je velke + pre neho :) ale pocital som s tym, ze napise, kde je chyba u tych budikov, kto si to vie a trufa urobit sam, tak ok a kto si na to netrufne, tak mu ponukne opravu za xxxx korun. To by bolo v pohode, aj tak by mal vela zakaziek, lebo nie kazdy si trufa rozobrat palubovku a vymienat suciastky alebo preletovavat prasknute spoje. Esteze 99% uzivatelov fora nepouziva jeho metodu, lebo by sa toto forum mohlo premenovat na: "Mas zavadu? ok viem ako na to ale nepoviem, ale za xx korun opravim"

Ja som zo SK a nechcem to possielat do CR balikom a cakat kym to pride, radsej pridem osobne a pockam na opravu, (teda nie 500 km do Domažlic :) ) aby som mohol jazdit a nie auto na tyzden kvoli tomu odstavene.

Tak poradit asi neporadi nikto... a robi to niekto na SK ? pripadne kde na SK ?

A este otazku, ked mi to takto blbne, tak nema to vplyv na funkcnost? teda myslim tak, ze jediny problem je iba to, ze ked spadnu rucicky, tak iba nevidim "teplotu, stav nadrze, otacky a rychlot" a teda mozem s tym kludne jazdit ? Na tuto otazku mi da niekto odpoved zadara? alebo aj to bude stat xx korun? lol

Editováno: , autor: BEDUIN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj enu znam ale musim vidrzet az asi do jara nebo leta tet nemam ani kacku jeto semnou blby hledam si pracu firma kde sem delal tak je v konkurzu :(:(:(:(:(

:( PS: DOPREDU RIKAM VSEM REJPALKUM ZE SEM DIZLEKTIK A DIZGRAFIK TAK MNR OMLUVTE ZA ME CHCIBY !!!!!!!!!!!! :(

Tak preji at se ti tva financni stranka zlepsi.Bohuzel dnes jsou penize AŽ na tom prvnim miste.

Ted trosku z jineho soudku.Dostal jsem kontakt na jednu fabriku kde by teoreticky meli vyrabet mikrospinace do zamku.Jak uz asi vite je to dost bolestiva zalezitost koncernovych vozu.Budu vas prubezne informovat jak poridim.V autorizovanych servisech vam prodaji pouze cele zamky dveri a to se asi cenove nikomu nelibi.Pokud je sezenu udelam nejake obrazky aby ste vedeli jaky typ mikrospinace do jakeho vozu patri.Pokud bude zajem,tak muzu pak udelat balicek a zaslat vam nejake.Nic neslibuji ale vypada to nadejne.

At se vam kluci skodovaci dari.Spoustu najetych km bez zavad. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Beduin : Ekonomicke aktivity na podobnych forach su nutne zlo, takze to ber z rezervou. Ako pisal mifii ale aj ostatni, zavada nieje vzdy na rovnakom mieste v jednej a tej istej suciastke, takze sa neda napisat presny navod, ale je nutne ju hladat. Ak si dobre pametam tak raz bola zavada priamo v spoji na plosaku, inokedy v odpore atd. Ja som si nechal rucicky opravit v Prahe (byvam v Prahe) a cele to trvalo aj s vymontovani a namontovanim cca 30 minut (cena 1800 Kc).

Co sa tyka funkcnosti auta, spadavali mi rucicky cca 1 rok. Najprv to bolo len raz za mesiac ale postupne sa to zrychlovalo az som bol v stave aky popisuj ty. Okrem ruciciek som mal problem aj s odblokovanim imobilizeru, cca 2krat z 5 pokusov nastartovania zostaval imobilizer zapnuty, tj motor sa hned po nastartovani vypol. Padanie ruciciek na funkcnost auta asi nemali ziaden vplyv ale osobne mam pocit ze po oprave ruciciek sa problem s imobilizerom mierne zredukoval. Dnes mam uz opraveny aj imobilizer (vymena kabelaze). Ale ak sa nemylim Mifii pisal ze padanie ruciciek moze viest az k trvalemu zablokovaniu imobilizeru pripadne ineho znefunkcnenia auta.

To su moje skusenosti s padanim ruciciek a ich opravou.

Rickie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj enu znam ale musim vidrzet az asi do jara nebo leta tet nemam ani kacku jeto semnou blby hledam si pracu firma kde sem delal tak je v konkurzu :(:(:(:(:(

:( PS: DOPREDU RIKAM VSEM REJPALKUM ZE SEM DIZLEKTIK A DIZGRAFIK TAK MNR OMLUVTE ZA ME CHCIBY !!!!!!!!!!!! :(

Tak preji at se ti tva financni stranka zlepsi.Bohuzel dnes jsou penize AŽ na tom prvnim miste.

Ted trosku z jineho soudku.Dostal jsem kontakt na jednu fabriku kde by teoreticky meli vyrabet mikrospinace do zamku.Jak uz asi vite je to dost bolestiva zalezitost koncernovych vozu.Budu vas prubezne informovat jak poridim.V autorizovanych servisech vam prodaji pouze cele zamky dveri a to se asi cenove nikomu nelibi.Pokud je sezenu udelam nejake obrazky aby ste vedeli jaky typ mikrospinace do jakeho vozu patri.Pokud bude zajem,tak muzu pak udelat balicek a zaslat vam nejake.Nic neslibuji ale vypada to nadejne.

At se vam kluci skodovaci dari.Spoustu najetych km bez zavad. -_-

Co říkáš na tyto spinače. Jsou z přímo z montáže. Snad to bude z fotek trochu patrné. Když tak to nafotím řádným foto.

post-9381-1184581019_thumb.jpg

post-9381-1184581039_thumb.jpg

post-9381-1184581056_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-9381-1184581217_thumb.jpg

jj enu znam ale musim vidrzet az asi do jara nebo leta tet nemam ani kacku jeto semnou blby hledam si pracu firma kde sem delal tak je v konkurzu :(:(:(:(:(

:( PS: DOPREDU RIKAM VSEM REJPALKUM ZE SEM DIZLEKTIK A DIZGRAFIK TAK MNR OMLUVTE ZA ME CHCIBY !!!!!!!!!!!! :(

Tak preji at se ti tva financni stranka zlepsi.Bohuzel dnes jsou penize AŽ na tom prvnim miste.

Ted trosku z jineho soudku.Dostal jsem kontakt na jednu fabriku kde by teoreticky meli vyrabet mikrospinace do zamku.Jak uz asi vite je to dost bolestiva zalezitost koncernovych vozu.Budu vas prubezne informovat jak poridim.V autorizovanych servisech vam prodaji pouze cele zamky dveri a to se asi cenove nikomu nelibi.Pokud je sezenu udelam nejake obrazky aby ste vedeli jaky typ mikrospinace do jakeho vozu patri.Pokud bude zajem,tak muzu pak udelat balicek a zaslat vam nejake.Nic neslibuji ale vypada to nadejne.

At se vam kluci skodovaci dari.Spoustu najetych km bez zavad. -_-

Co říkáš na tyto spinače. Jsou z přímo z montáže. Snad to bude z fotek trochu patrné. Když tak to nafotím řádným foto.

Vypadlo mi ještě toto foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Beduin : Ekonomicke aktivity na podobnych forach su nutne zlo, takze to ber z rezervou. Ako pisal mifii ale aj ostatni, zavada nieje vzdy na rovnakom mieste v jednej a tej istej suciastke, takze sa neda napisat presny navod, ale je nutne ju hladat. Ak si dobre pametam tak raz bola zavada priamo v spoji na plosaku, inokedy v odpore atd. Ja som si nechal rucicky opravit v Prahe (byvam v Prahe) a cele to trvalo aj s vymontovani a namontovanim cca 30 minut (cena 1800 Kc).

Co sa tyka funkcnosti auta, spadavali mi rucicky cca 1 rok. Najprv to bolo len raz za mesiac ale postupne sa to zrychlovalo az som bol v stave aky popisuj ty. Okrem ruciciek som mal problem aj s odblokovanim imobilizeru, cca 2krat z 5 pokusov nastartovania zostaval imobilizer zapnuty, tj motor sa hned po nastartovani vypol. Padanie ruciciek na funkcnost auta asi nemali ziaden vplyv ale osobne mam pocit ze po oprave ruciciek sa problem s imobilizerom mierne zredukoval. Dnes mam uz opraveny aj imobilizer (vymena kabelaze). Ale ak sa nemylim Mifii pisal ze padanie ruciciek moze viest az k trvalemu zablokovaniu imobilizeru pripadne ineho znefunkcnenia auta.

To su moje skusenosti s padanim ruciciek a ich opravou.

Rickie

No ja to beriem s rezervou a vobec to "mifii" nevycitam, len mohol byt trosku clovek a dat to sem aspon kde to ma clovek hladat, alebo ci to byva na plosaku - (prasknuty, studeny spoj, nedoletovane..) alebo treba hladat vo vadnych suciastkach, - (vadny odpor, kondenzator...) alebo spatne kontakty ...

1.- Ako som pisal predtym, toto si nevie kazdy spravit, alebo si to netrufa, tak aj tak by mal zakaznikov vela co by za nim chodili a radi zaplatili za opravu, aby sa s tym sami netrapili

2.- Ti ktori si na to trufaju, to aj tak sami rozoberu a budu laborovat a hladat kde je asi zavada, tak od tych "mifii" aj tak peniaz neuvidi :p

A ta funkcnost s tym imobilizerom ma moc netesi, na buduci tyzden idem autom na dovolenku, tak by bolo neprijemne keby mi to prdlo tam a predtym to zese nemam chut riskovat rozoberat a opravovat, ked tam nahodou nieco posaham este viac a auto sa vobec nepohne :kuk:

Ale potom to urcite rozoberiem a poprezeram ten plosak s lupou, teda az nahodou nenajdem cloveka z okolia, co by to vedel na 100% opravit za ludsku cenu (500 - 600 sk) a nie za cenu 3x vyssiu aka sa tu ponuka, to mi mooooc pripada ako ti vydriduchovia ala SkodaServis lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu sa jedná o reklamu na opravu prístrojovej dosky.Tu sa nejedná o pomoc.Ja napríklad som dal rôzne elektroschémy áut do fora a tiež som sedel nad tým hodiny a nepýtam nič.Tiež radím ludom zdarma na rôznych fórach nielen škoda a tiež zadarmo.Dokonca som vybavil opravu auta v servise v celkom inom meste ako bývam .A mna to niečo stálo a mnepýtal som nič.Ak som v práci tak beriem za opravu peniaze ,ale tu na fore to robím zdarma a o tom je ta pomoc.Verím,že ked ja budem raz potrebovať s niečím pomôcť tak sa tu nájde tiež niekdo.Skúste sa pozrieť na DAEWOO klub forum a uvidíte rozdiel v prístupe ludí.tam sme ako jedna rodina.DAEWOO klub forum

Editováno: , autor: dedo.miki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mě ručičky taky mrtvý...někdy jdou nekdy nejdou. Procetl jsem to tady a nejsem z toho moudrý (nejsem domácí kutil). Uměl by někdo to tady sumarizovat nebo mi s tim pomoct (ne zadarmo samozřejmě) - Děčín, Praha (a cokoli na cestě)

Octavia I 1,9TDI 81 kW, model 2000

I já mám problém s budíkama už mi naskočej akorát při startu potom hned padaj.Pomozte někdo Jihlava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nepotrebujem poradiť,ale za ostatných dakujem ak pomôže ten kto vie,alebo má skúsenosti.A nechápem prečo by mal dostať niekto po hube ak poradí.Píšem tu aby aj ostatní videli,ja sa totiž nemám za čo hanbiť ani báť. Ako ten čo písal do pošty. Citujem jeho poštu:"Jen pres mobil poradim - na net zverejnovat opravu - muzu dostat taky po hube "

Tak to som vôbec nechápal.Ja radím aj dávam také čo majú niektoré dielne chránené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj Opravuju samovolně padající ručky na počkání a závada se již nikdy neprojeví + zdarma výměna předního plexi budíků za nové.

tel.774950688 , jinak opravim jakýkoli problém na všech typech budíků Škoda.

Editováno: , autor: metal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...