Přejít na obsah

Dodatečná montáž dálkového ovládání centrálního zamykání


aeropavlov

Doporučené příspěvky

Mám od teto firmy už druhý výrobek v octe a super. Novou sadu jsem kupoval prože už to mělo plovoucí kod. A tu první jsem vrazil do formana. Dosah o proti orig. lepší. Jde tam nastavit i dovírání oken ale to mě zamykalo auto nadvakrát a to se mě nelíbilo, tak jsem to zas zrušil, v létě nechávám škvíru takže mě to je na nic, max podržím klíčkem a zavřou se okýnka . Popis zapojení je OK. trochu šikovný člověk to zvládne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám YETIho ve výbavě Active- měl centrál pouze s klasickým klíčkem.V rámci aktivace pal PC a tempomatu jsem se zmínil a do jedné minuty jsem měl k autu nakodované originál DO.Stačilo následně přehodit imobilizér a nechat vyfrézovat a zasadit planžetu sklopného klíčku.Tím chci říct,že s vysokou pravděpodobností řídící jednotka Vašeho auta toto bude umět- je to vlastně originál bez jakékoliv dodatečné montáže,jen není aktivní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...