Přejít na obsah

Za tuhlá (zarezlá) ruční brzda


Milos

Doporučené příspěvky

Tak jsem se asi po půl roce rozhod, že vytahnu bráchovou feldu z garáže a nastal problém, nejdřív samozřejmě baterka v háji, ale to už je v pohodě, ale probém je že když to tam parkoval tak vest zatahnul ruční brzdu a po tom půl roce se to jaksi ne a né odlepit, ani nepomůže když to toho sednu a chci to prostě pohupování, popojezdem...utrhnout, no prostě nic.

Co s tím?

Asi sundat kola a poklepat na bubny? Nebo jít po brzdovým lanku???

Je to v háji :ph34r:

PS: je to vůl že zatahuje ručku v garáži :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa to stalo v garazi po zime,

Teplota v garazi neklesla pod 5°C a rucka nebola ani zatiahnuta a proste primrzla

Divne, neviem si to vystvetlit, snad len vlhkostou sa prilnula k bubnu a zdrzdavela spolu s nim, inac mi to nedava zmysel. A skoro som z garaze nevycuval :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře mu ji hlídáš, že si vzpomeneš po půl roce...

My jsme si dřepli tři do kufru a řidič dal zpátečku. Teda bylo na prakovišti.

Jinak by mě zajímalo, jak takový rádce sundává zabržděný buben?

Vemu kladivo a po obvodu do bubnu bouchám, odlehne.

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsem resil kdysi davno na zazimovanym favoritu, zaparkovanym ve stodole(po predku) s kleklou baterkou a zatazenou ruckou (ani ty sebedelsi startovaci kabely nedosahly)

Tak jsme ho na lane vytahli na svetlo, nastartovali(na par otoceni chytnul), ale to bylo asi tak vse.

vyskrabali jsme ho na asfalt, ani to nepomohlo, klepani na bubny nepomohlo (sundat bubny samoze nejdou).

Tak druhej den jsem povolil lana rucni brzdy u rucky, prohejbal je, prostrik WDckem a slava, pustilo se to. Pakny ani tak prilepeny nejsou, jako spis zarezly lanka a ty to drzely, svi*ne jedny :D Vlhkost jima vyvzlina a je zle.

Tak snad ti to trosku pomuze...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...