Přejít na obsah

Přídavná LED světla pro denní svícení - montáž, zapojení


FenderStrat

Doporučené příspěvky

já jsem měl koupené z e-bay něco jako je tohle no a vrátil jsem to (fakt sehr schlechte provedeni) .. měl jsem to mít do potkávaček.. ale bylo to určené do mlhovek a pro denní svícení.. takže asi takhle..

jinak na V-LEDs.com by se určitě dala sehnat H1 a H8čka, pokud se týká umístění do OII mlhovek..

a prodávají i něco jako namontoval ten maník z NDR..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebylo myšleno používat mlhy jako světla pro den, ale místo mlh namontovat denní, a povinné je zadní světlo do mlhy, ne všechna auta mají přední mlhy

Ahoj, mas recht mlhovky ve predu nektera auta nemaji viz diskuse http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=12607

a kdyz bys dal misto mlhovek svetla pro denni tak bys ani nemusel delat nejaky zasah do elektriky. proste pootocis na parkovacky a povytahnes a sviti ti mlhovky(denni) s parkovacimi svetly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o umístění,ale o elektricé zapojení.Zapínat denní světla polohou přepínače pro mlhovky je z hlediska ECE č.48 nepřípustné.S denními nesmí jít rozsvítit podle tohoto předpisu nic jiného s vyjímkou světelné houkačky.

Tak jak to říkáš ty,by s denními šlo rozsvítit veškeré osvětlení na autě a to právě nelze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Nejde o umístění,ale o elektricé zapojení.Zapínat denní světla polohou přepínače pro mlhovky je z hlediska ECE č.48 nepřípustné.S denními nesmí jít rozsvítit podle tohoto předpisu nic jiného s vyjímkou světelné houkačky.

Tak jak to říkáš ty,by s denními šlo rozsvítit veškeré osvětlení na autě a to právě nelze.

Rozsvícení automaticky při zapnutém zapalování a vypnutí přes relé když zapneš jakákoli jiná světla ;) co je na tom složitého? Nepotřebuješ žádný extra vypinač, no a kdyby jsi to chtěl udělat aby to šlo zhasnout komplet, tak na palubce je pár volných slotů pro spinače při extra výbavě :palec2:

Smysl to ale nemá, nechal bych aby se to rozsvítilo při otočením klíčku ve spínačce do polohy On ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...