Přejít na obsah

Přídavná LED světla pro denní svícení - montáž, zapojení


FenderStrat

Doporučené příspěvky

Prave jsem se vratil z toho shopu s LED dennim svicenim . Nic z toho co meli skladem se do mrizek neveslo, jeden model by se tam dal asi pri velkem mnoztvi dobre vule napasovat ale nemel zase rele. Takze mam mrizky a hledam segment co do nich padne, chtel bych i timto poprosit vsechny ostani co tohle taky resi, aby mi dali vedet kdyby pri hledani narazili na modul, ktery ma okolo 110 mm a mene.

Zaroven asi zklamu vsechny co se tesili na neoriginalni svetla pro Xenony se zabudovanymi LED od stejne firmy, na O2 pry letos rozhodne nebude a kdo vi jestli pristi rok. Na OI by meli byt Angel Eyes imitace po prazdninach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objednal jsem tohle, kdyz to do patku prijde pokusim se to o vikendu narvat do mrizek.

ADD: jsem se pana ptal, jestli to ma nejakou tu "elektroniku" aby se to rozsvitilo po nastartovani motoru a zhaslo po rozsviceni svetel, odpoved na co elektronika, minus date na kostru, plus na spravnej drat u parkovacek a je to. Kuwa musim min chlastat pred 7 rokama jsem vylezl z elektroprumyslovky a nejsem si uplnej jistej na kterej pol parkovacky a jestli to tak vubec pujde. Svetla jsou v poste.

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ADD: jsem se pana ptal, jestli to ma nejakou tu "elektroniku" aby se to rozsvitilo po nastartovani motoru a zhaslo po rozsviceni svetel, odpoved na co elektronika, minus date na kostru, plus na spravnej drat u parkovacek a je to. Kuwa musim min chlastat pred 7 rokama jsem vylezl z elektroprumyslovky a nejsem si uplnej jistej na kterej pol parkovacky a jestli to tak vubec pujde. Svetla jsou v poste.

No, tak snadný to asi nebude..nezahlásí to potom chybu na parkovačce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak svetylka dnes dorazili, vejdou se do mrizek jedna basen, auto de zitra odpoledne / stredu rano do servisu, pokud vse klapne budo to mit ve Stredu vecer potazmo ve Ct odpoledne snad i s ledkama, zalezi jestliva se mi bude chtit po 4.5 hodinach sedeni ve vlaku jet jeste dalsi hodku busem k nasim pro auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si vydražil na eBayi AUDI S6 denné svetlá :D :D :D juj nech už dojdu

Jo, ty jediny se mi libi. Uz jsem po nich pokukoval driv. Je tu i odkaz na stranku s montazi a ukazkou. Ale na OII to neni kam dat. (vadi ostrikovace svetel a mlhovky)

TADY

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...