Přejít na obsah

Přídavná LED světla pro denní svícení - montáž, zapojení


FenderStrat

Doporučené příspěvky

já jsem měl koupené z e-bay něco jako je tohle no a vrátil jsem to (fakt sehr schlechte provedeni) .. měl jsem to mít do potkávaček.. ale bylo to určené do mlhovek a pro denní svícení.. takže asi takhle..

jinak na V-LEDs.com by se určitě dala sehnat H1 a H8čka, pokud se týká umístění do OII mlhovek..

a prodávají i něco jako namontoval ten maník z NDR..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebylo myšleno používat mlhy jako světla pro den, ale místo mlh namontovat denní, a povinné je zadní světlo do mlhy, ne všechna auta mají přední mlhy

Ahoj, mas recht mlhovky ve predu nektera auta nemaji viz diskuse http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=12607

a kdyz bys dal misto mlhovek svetla pro denni tak bys ani nemusel delat nejaky zasah do elektriky. proste pootocis na parkovacky a povytahnes a sviti ti mlhovky(denni) s parkovacimi svetly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o umístění,ale o elektricé zapojení.Zapínat denní světla polohou přepínače pro mlhovky je z hlediska ECE č.48 nepřípustné.S denními nesmí jít rozsvítit podle tohoto předpisu nic jiného s vyjímkou světelné houkačky.

Tak jak to říkáš ty,by s denními šlo rozsvítit veškeré osvětlení na autě a to právě nelze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Nejde o umístění,ale o elektricé zapojení.Zapínat denní světla polohou přepínače pro mlhovky je z hlediska ECE č.48 nepřípustné.S denními nesmí jít rozsvítit podle tohoto předpisu nic jiného s vyjímkou světelné houkačky.

Tak jak to říkáš ty,by s denními šlo rozsvítit veškeré osvětlení na autě a to právě nelze.

Rozsvícení automaticky při zapnutém zapalování a vypnutí přes relé když zapneš jakákoli jiná světla ;) co je na tom složitého? Nepotřebuješ žádný extra vypinač, no a kdyby jsi to chtěl udělat aby to šlo zhasnout komplet, tak na palubce je pár volných slotů pro spinače při extra výbavě :palec2:

Smysl to ale nemá, nechal bych aby se to rozsvítilo při otočením klíčku ve spínačce do polohy On ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...