Přejít na obsah

studeny motor a kontrolka esp


mara00

Doporučené příspěvky

tak jsem koumal hodnoty za studena ...venku -9 ....ale teplotachlad kapaliny ukazovala +9 hodnota nasavaneho vzduchu -9

zacnu startovat a najednou telota chladici kapaliny se spravi z +9 na -9 ...a zacne soupat az na normalni hodnotu cca 90 ..a teplota nasavenho vzduchu +35

pak vypnu motor a koukam na teplotu chlad.kap. a je tam 90 ...zacnu startovat a jelikoz motor jiz chladl najednou klesne hnedka na 80 ...

kde tedy hledat chybu? RJ? nebo svazek kabelaze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neřekl bych že čidlo hlásí nesmysly, ale spíš mi přijde co si pamatuje ŘJ a po nastartování dojde k přímému spojení se všemi akčními a pasívními členy a načtou se aktuální hodnoty. Kdyby i po startu jednotka hlásila odlišnou teplotu, pak bych připustil, že je čidlo v háji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny ..cidel jsem zkusil nekolik ...a jsou opravdu dobre ...tedka jsem to jeste koumal a mas pravdu ....veskere veliciny se meni ,jen teplotu chlad.kapaliny si jednotka pamatuje ....divne ..nastartuji a hnedka ze zmeni na realnou hodnotu ...proto ty spatny starty .....

ale jake je reseni? komu to mam dat ? myslite,ze je spatna RJ? dat ji treba do skodovky preflashovat? nebo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som to tiež sledoval a nemal som teplotu chl.kvapaliny v mínusových hodnotách.Teplotu chladiacej som mal 2C a teplotu nasávanéhovzduchu -3C a vonku bolo -3C.Po naštartovaní motora obe hodnoty začali stúpať,samozrejme chladiaca vyrazne viac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...