Přejít na obsah

výměna spojky


tomis21

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

No a myslíte, že je možno s tou klepající spojkou (dvouhmotou) jezdit do její smrti. Nebo ji musím hned vyměnit když už klepe.. Je to totiž celkem ranec za tu novou a do smrti by mohla ještě něco polítat, auto řadí pěkně. Jen klepe na neutrálu..???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám o2 2004 1.9 Tdi PD ,, najeto 290 000.. Jde mi především o to jestli je potřeba měnit setrvačník,, dostal jsem na to odlišné názory.. Dík

Kdybys chtěl leží mi doma spojka a setrvačník s nájezdem 80 tis.km. V akceleraci mi to v nízkých otáčkách trochu trhalo, ale pozorovatelné jen na Chip. Vzhledem k najetým km jsem to nechal celé vyměnit, ale mít jako ty 290 tak to tam nechám a neřeším...

tak kdybys ji chtěl a dáš mi na „pivo“ je tvoje…

post-63853-0-32692100-1334341633_thumb.j

Editováno: , autor: XTomos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys chtěl leží mi doma spojka a setrvačník s nájezdem 80 tis.km. V akceleraci mi to v nízkých otáčkách trochu trhalo, ale pozorovatelné jen na Chip. Vzhledem k najetým km jsem to nechal celé vyměnit, ale mít jako ty 290 tak to tam nechám a neřeším...

tak kdybys ji chtěl a dáš mi na „pivo“ je tvoje…

post-63853-0-32692100-1334341633_thumb.j

Kolik u vás stojí pivo??? Ne vážně,, zájem bych měl,, tak kolik přesně??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jeden dotaz,, znáte někdo rozměry ,,vystřeďovací hřídele lamely" při výměně spojky. Je to konkrétně přípravek T10097. Byl jsem ve škodovce a tam takový věci vůbec neprodávají. A z netu se mi to nechce objednávat.. Mám možnost si ji vysoustružit, ale neznám rozměry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...