Přejít na obsah

Vymena za SYMPHONY


Doporučené příspěvky

Ahoj kluci,

chtel jsem se zeptat na Vas nazor na tohle radio - SONY R3350C? To radio ma jako jedno z mala moznost zmeny podvetleni bud oranzova nobo zelena... Vymenili byste ho za origo symphony??? Diky za Vase nazory...Popr. jestli ho nekdo mate v aute - jake s nim mate zkusenosti a nemohli byste hodit foto jak to vypada v palubce??? Diky...

-_-

post-22-1154884793.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci,

chtel jsem se zeptat na Vas nazor na tohle radio - SONY R3350C? To radio ma jako jedno z mala moznost zmeny podvetleni bud oranzova nobo zelena... Vymenili byste ho za origo symphony??? Diky za Vase nazory...Popr. jestli ho nekdo mate v aute - jake s nim mate zkusenosti a nemohli byste hodit foto jak to vypada v palubce??? Diky...

-_-

To každopádně. I když Sony je tady zatracovaná značka tak tohle má ségra v autě a měl ho i kámoš a hraje dobře -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Ahoj kluci,

chtel jsem se zeptat na Vas nazor na tohle radio - SONY R3350C? To radio ma jako jedno z mala moznost zmeny podvetleni bud oranzova nobo zelena... Vymenili byste ho za origo symphony??? Diky za Vase nazory...Popr. jestli ho nekdo mate v aute - jake s nim mate zkusenosti a nemohli byste hodit foto jak to vypada v palubce??? Diky... 

-_-

To každopádně. I když Sony je tady zatracovaná značka tak tohle má ségra v autě a měl ho i kámoš a hraje dobře -_-

Ja bych rekl hraje dobre ve srovnani se Symphony, ale v porovnani s Pio Cla nebo Alpine je ta sonka celkem fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci,

chtel jsem se zeptat na Vas nazor na tohle radio - SONY R3350C? To radio ma jako jedno z mala moznost zmeny podvetleni bud oranzova nobo zelena... Vymenili byste ho za origo symphony??? Diky za Vase nazory...Popr. jestli ho nekdo mate v aute - jake s nim mate zkusenosti a nemohli byste hodit foto jak to vypada v palubce??? Diky... 

-_-

To každopádně. I když Sony je tady zatracovaná značka tak tohle má ségra v autě a měl ho i kámoš a hraje dobře -_-

Ja bych rekl hraje dobre ve srovnani se Symphony, ale v porovnani s Pio Cla nebo Alpine je ta sonka celkem fuck

Asi si reknes, ze jsem si na tebe zasedl, ale prosimte srovnavej srovnatelny, jo?? :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jsem chtel dodat, ze manzelka ma ted alpinu, ale to je v jiné kategorii - platila pojistovna a to se mi moooc libi - i kdyz se mi nelibi systém vkladani panelu - je to asi otazka zvyku... Sony jsem mel v audine/felliclii a byl jsem max spokojen... Bohuzel je hodne omezeny vyber radii se zelenym podsvicenim,tak jsem volil cestu nejmensiho odporu... libilo by se mi i Sony Gt500 nebo Pio Deh4800 - ale....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Ahoj kluci,

chtel jsem se zeptat na Vas nazor na tohle radio - SONY R3350C? To radio ma jako jedno z mala moznost zmeny podvetleni bud oranzova nobo zelena... Vymenili byste ho za origo symphony??? Diky za Vase nazory...Popr. jestli ho nekdo mate v aute - jake s nim mate zkusenosti a nemohli byste hodit foto jak to vypada v palubce??? Diky... 

-_-

To každopádně. I když Sony je tady zatracovaná značka tak tohle má ségra v autě a měl ho i kámoš a hraje dobře -_-

Ja bych rekl hraje dobre ve srovnani se Symphony, ale v porovnani s Pio Cla nebo Alpine je ta sonka celkem fuck

Asi si reknes, ze jsem si na tebe zasedl, ale prosimte srovnavej srovnatelny, jo?? :p

Co je na tom nesrovnatelneho ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
A co třeba Kenwood...

Myslim, ze by to nemuselo hrat spatne, ale nejak mne to neoslovil ten design... <_<

Jojo jinak Kenwoody hrajou opravdu moc pekne ... ale kdyz se nelibi tak se nelibi to se neda nic delat ! <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
JaKr & Iceman: diky za fotky -_-  Ted mam i predstavu jak to tam bude vypadat...

Iceman: to znamena ze tys ho mela ted si dal symphony??? Nebo obracene???  :unsure:

Sony jsem koupil spolecne s autem, ale cca za pul roku jsem ho vymenil za Symphony.

A co na to zvuk ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JaKr & Iceman: diky za fotky -_-  Ted mam i predstavu jak to tam bude vypadat...

Iceman: to znamena ze tys ho mela ted si dal symphony??? Nebo obracene???  :unsure:

Sony jsem koupil spolecne s autem, ale cca za pul roku jsem ho vymenil za Symphony.

A co na to zvuk ?

Repraky origo Skoda (8 kusu). Zvuk naprosto stejnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
JaKr & Iceman: diky za fotky -_-  Ted mam i predstavu jak to tam bude vypadat...

Iceman: to znamena ze tys ho mela ted si dal symphony??? Nebo obracene???  :unsure:

Sony jsem koupil spolecne s autem, ale cca za pul roku jsem ho vymenil za Symphony.

A co na to zvuk ?

Repraky origo Skoda (8 kusu). Zvuk naprosto stejnej.

Jasnej dukaz toho, ze Sony stoji za hovno ... sorry ale je to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm... tak to si mne tedy nepotesil... Co ten kenwood (pokusim se ho nekde najit v realu) - je taky v zeleny?? A ten rozdil ve zvuku je znat??? Mozna blbej dotaz, ale zeptat se musim... :unsure:

O trochu lip to asi hrat bude, protoze Sony ma preci jen o dost vetsi vykon. Ja ale 99% casu posloucham radio, takze fakt tezko soudit. Pokud mas ale porad origo repraky, tak bych od toho zadny zazraky neocekaval. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem to trochu prolejzal a videl i vetsi obrazky tech kenwoodu a asi by to nebylo ono.... Nasel jsem i kousek od JVC ale zase jen v cervene (viz priloha) ...

Miro84: diky za ty radia... Pokud bych volil sony, pak asi to co je uvedeno hned nahore i kdyz ta GT201 taky neni spatna...

post-22-1155025854.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...