Přejít na obsah

Elektrické zrcátko - změna ovládání po výměně


disperato

Doporučené příspěvky

Ahoj,

manzelka vycouvala z Garaze (Octavia I combi rv. 2006) bez praveho zrcatka (elektricky ovladane, vyhrivane) :-(((

Nicmene koupil jsem nove od nejakeho borce z Mlade Boleslavi v laku auta za 600Kc.

Provedl jsem vymenu vyzkousel ovladani a maximalni spokojenost avsak ouha :

Pokud ovladam zrcatko prave tedy to vymenene (cudlik na R) tak je to ok, ale pokud prepnu

cudlik na (L) tak se mi "ponovou" nataceji zrcatka obe tj. prave i leve soucasne a to pred tim

nebylo.

Nemate nekdo zkusenost ci napad cim by to moho byt?

Diky,

Disperato

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to standartní funkce, že s levým se nastavuje i pravý.

Naladíš levý pak došteluješ pravý a když potom couveš nebo potřebuješ hodit zrcátka do jinýho úhlu, tak dáš pozici L a obě 2 se ti sinchroně nastavý a nemusíš ladit obě. A pak si je zas obě najednou vrátíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Robik5: Pak mi uniká proč je v autech vyšší třídy fce u zrcátek, které se po zařazení zpátečky mírně sklopí aby bylo vidět na kola když parkuješ třeba k obrubníku.

Proč by se s tím výrobce asi pachtil, co?

Jinak je to přesně pro situaci jak psal o kousek výše Luďa:

"... a když potom couveš nebo potřebuješ hodit zrcátka do jinýho úhlu, tak dáš pozici L a obě 2 se ti sinchroně nastavý a nemusíš ladit obě. A pak si je zas obě najednou vrátíš."

Ale proti gustu žádný dišputát.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WOJNAR: Já mam zrcátka nastavený tak, abych viděl vedle sebe a dokázal podle nich zacouvat i k obrubníku bez dalších úprav před parkováním.

To automatické sklápění mě už vůbec nevyhovuje. Mám problém zacouvat do řady aut, když po zařazení zpátečky vidím zem a kolo a ne to co je za autem popř. vedle auta.

No, ale jak jsi psal proti gustu…..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...