Přejít na obsah

Změna podsvícení VW, Audi, Seat, Skoda - inspirace pro všechny


s-talker

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

no dalsi problem... nejaku dobu islo vsetko tak ako malo, vsetko svietilo az kym same od seba prestali svietit rucicky otackomera a rychlomera... myslel som ze zly spoj tak som diody preletoval vyskusal v aute a svietili... potesil som sa no predcasne... zistil som ze ked je nastartovane rucicky nesvietia... akonahle vypnem motor a necham svietit, rucicky po chvilke naskocia no ked nastratujem zas zhasnu..... skuste mi poradit kde moze byt chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Ahoj kluci. Tak uz mam taky zmeneno podsviceni budiku u OII jen me trapi ze budiky krasne zari ale rucicky jsou slabe. Rucicky jsem nechal dat do cervene s tema origo rucickama byl problem ze je to cervene svetlo neprosvitilo cele tak mi tam dali primo nake cervene rucicky ale celkem slabe sviti ve dne.. budiky zari krasne modrou i ve dne.. nejake rady jake rucicky sehnat ? Neco co by lepe vedlo cervene svetlo.. cetl jsem ze z passata cc tak nevim.. nemate nekdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim co tim myslis ale psal jsem okoli ostravy aby vedel ze z liberce je to dálka..  jinak kontakt na facebooku Led backlight cars . Nebo dam telefon pres SZ . Nechal jsem delat oII uz mi jen chybi columbus.. Kdyby mel nekdo nahodou fotečky columbuse zevnitř a jake ledky tam jsou tak uvitam ..  :) https://www.youtube.com/watch?v=NcY0i7GVmIo

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...