Přejít na obsah

Je to špatná vývěva?


Maxa421

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám takový problém že, když za jízdy přibržduji, poprvé sešlápnu brzdový pedál auto brzdí pěkně, ale když po třech vteřinách sešlápnu podruhé pedál už jde o hodně hůř a když po 2-3 vteřinách brzdím po třetí, tak brzdový pedál je úplně tvrdý a nedá se brzdit. Máte někdo s tímto zkušenosti, můžete mi někdo poradit, může to být vývěva? Předem díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc krát děkuji za rady,syčí to od hadičky, úplně jak je VENTIL MAGNETICKÝ PŘEPÍNACÍ, možná z toho ventilu, tak zítra všechny hadičky vyměním a snad to bude OK.

Mohlo být i tím ventilem?post-47593-0-20700800-1338306404.jpg

EDIT:

Tak opravdu to bylo hadičkou,brzdí to i o hodně líp, ještě jednou moc děkuji za rady :kol-47:

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 8 měsíců později...

Ahoj,

pokouším se taky zjistit, proč mi to při druhém sešlápnutí brzdy hůře brzdí (pedál ztvrdne a pomalu se propadá). Prohledával jsem hadičky, ale žádné poškození jsem nenašel. Než budu řešit novou vývěvu, zajímalo by mě, jestli je slyšet únik podtlaku z hadiček (třeba jsem je špatně prohlédl) a jestli se nedá nějak otestovat vývěva.

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim

 

Mam podobny problem na prvykrat mi brzdi super po chvilke ked brzdim po meste funguje vsetko ok iba ked zacnem pumpovat brzdu tak sa prejavi zavada ze prestane brzdit a pedal ostane tvrdy. takze ono ani neviem odkedy to takto funguje, lebo som menil komplet brzdy tak testujem. Pisete tu ze moze prefukovat hadicka, viem si to nejako skontrolovat pri nastartovanom motore ked stlacam pedal malo by to tam sicat ci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...