Přejít na obsah

Moravskoslezský kraj - Co takhle uspořádat nějaký sraz?


Kjuba

Doporučené příspěvky

Kluci, omlouvám se za svou neúčast, ještě že jsem ji neslíbil na 100%. Úplně jsem na ten sraz zapomněl, doma je hodně práce a nestíhám sledovat ani to fórum... Tak snad příště, i když na 15" plecháčích nevím, nevím :help:

Ale koukám, že jste si to užili, tak to má být :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti řeknu naprosto přesně - 140 km/h dle tachometru , což je asi 133 km/h dle GPS. Ono spoléhat se na údaje z navi je někdy ošidné. A protože tam byla značka IP15a a bylo to mimo obec, tak se tam smí jet 130 km/h.

 

PS: Galvi, nechceš ty fotky někam upnout v původním rozlišení, ať si je každý stáhne a nemusíš se pracně zabývat mazáním RZ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, no v pohodě, stovka je dobrá já se rozjel až pak jak jsem najel na dálnici.. No jo staré mapy v navigaci :D  :kol-28:  

 

Jo fotky nahodit můžu, ale všechny mají něco kolem 600 Mb, tak to nahraju jak budu odpoledne doma, protože to by internet přes mobil nepoděkoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem to zvládnul do Blanska za 6,6 při průměrné rychlosti 100 km/h (pro srovnání: cesta do Sedliště byla vyklidněná za 5,9 při průmerné rychlosti něco málo přes 80 km/h). :rolleyes: Pomáhači a chrániči by z toho asi neměli radost. :kol-48: A pak z Blanska do Prahy za rovných sedm při průměrné rychlosti 118 km/h.  :scooter:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...