Přejít na obsah

Potah volantu


Peterer

Doporučené příspěvky

Jde o to, jestli máš na mysli ten potah, o kterém tady píšeme - zn. Mária Cavallo. Pokud ano, je zřejmě za lepší cenu přímo na Slovensku.

www.mariacavallo.sk

info@mariacavallo.sk

Ty webové stránky jsou v současné době v úpravě, ale myslím, že kontakt přes mail je možný a zkus to takhle přímo objednat.

Co se týká toho obchodu ve Fr.-Místku, nemá www stránky ani zasílání dobírkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar chlapi,no nevím sice 550 sk vás vyjde na slovensku,no poštovné atd.Skusily jste ho sehnat někde u nás?Např. Milotec,autostyl Janko apod.?těch tuningových firem je u nás kopice,stačí si zakoupit nějaký časopis o tuningu a máte adres až až,nehledě na to že by se našel někdo kdo ho má v nabídce levněji.Mimo jiné potah je pěkný ale že bych ho musel mít za tuto cenu ...?!Mám tam nějaký obyč navíc jsem ho dostal k narozeninám a nijak mi nevadí mj.stál asi 100kč. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radek má určitě pravdu, poštovné by mohlo hrát roli, přece jen by šlo o zásilku ze zahraničí.

Taky má pravdu v tom, že tento potah by bylo možné sehnat i v jiné prodejně či el. shopu. Sám za sebe bych k tomu podotknul, že jsem toho před koupí přečetl a prošel celkem dost, ale nikde jsem jej neobjevil - něco jsem tedy objevil, ale za celkem nekřesťanský peníz.

Jinak tvrdím, že pravá kůže se rozhodně nedá srovnávat s potahem za 100,- Kč co se týká vzhledu, trvanlivosti, pocitu při držení apod. A jako taková je taky drahá (viz. jiné kožené věci, např oděvy) a cena kolem 500,- až 600,- Kč je prostě ta nejlepší, za kterou něco podobného můžeš koupit, to je bez debat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno to poštovné zo Slovenska je drahé.

A obráceně tím tuplem.

Balík 1,1kg o rozměrech 30x15x15 (odhad) na Slovensko do Bratislavy šel za 434Kč :076. Nepojištěný, nekřehký. Jeho hodnota byla 700Kč.

Seru na Českou poštu :fakac: a už jen PPL či DHL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,já ted posílal kovové dětské lehátko o váze cca 3kg a chtěl jsem to ćo nejlevněji tak mi pani sdělila 89 kč to jsem valil bulvy to jsem nečekal tak levné protože u PPL nám sdělili 160 kč.Tak nevím jak to kde počítají,spíš mi přijde že to střílí od oka jinak si to neumím představit.To pak vyjde ten potah opravdu draho.ptal jsem se u čalouníka v Č.Bud.a ten mi s usměvem řekl že kůží mě to vjde na 400kč,což je dost ale když vezmu v potaz že na to ani nešáhnu tak to zase je good nemyslíte?Navíc se ted trápím jak vhodně umístit denní světlomety takže potah je ted mimo(ve fázi odpočinku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si ho objednal kluci. Používají k výrobě kvalitní telecí kůžu. Dělají i více barevné kožené potahy dle zakázky. Poslali mi nějaké fotky. Za černou kůži na Octavku účtují 499Kč. Kontaktoval jsem je na: info@mariacavallo.sk :palec2:

tak pak nahoď foto pro inspiraci...dej sem třeba i to co Ti poslali ;) ď -_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shaněl jsem ten Mário Cavallo, ale jejich sránky nejedou. Nakonec jsem jo koupil v Globusu za 249,-

Je stejný - dokonce má myslím stajný obal, ale jako výrobce je tam uvedená jiná firma.

Včera jsem ho nainstaloval a je to pěkné...  B)

Můžeš dát foto? Jestli je to Maria Cavallo, tak to je cena super, ale to se mi nezdá...

Je to pravá kůže? V supermarketech jsou věci většinou našizený, tak bacha.

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milí priatelia

Náš výrobok v Globuse nikdy nebol a nikdy ani nebude. Nemá nič spoločné s tým čínskym paškvilom, čo kúpil TicTac. Poťah MÁRIA CAVALLO (nie Mário Cavallo) je z najkvalitnejšej pravej kože, jeho životnosť je 100 000 km. Jeho technické riešenie je zapísané na patentovom úrade a je chránené Užitným vzorem. Pokiaľ náš výrobok vo vašej predajni zatiaľ nemajú, obrátte sa na distribúciu PV mobil - Prostejov, www.pvmobil.cz alebo priamo na nás info@mariacavallo.sk (icq:299-277-395)

post-25-1160852869.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milí priatelia

Náš výrobok v Globuse nikdy nebol a nikdy ani nebude. Nemá nič spoločné s tým čínskym paškvilom, čo kúpil TicTac. Poťah MÁRIA CAVALLO (nie Mário Cavallo) je z najkvalitnejšej pravej kože, jeho životnosť je 100 000 km. Jeho technické riešenie je zapísané na patentovom úrade a je chránené Užitným vzorem. Pokiaľ náš výrobok vo vašej predajni zatiaľ nemajú, obrátte sa na distribúciu PV mobil - Prostejov, www.pvmobil.cz  alebo priamo na nás  info@mariacavallo.sk  (icq:299-277-395)

Díky za důležitou informaci. Sem si to myslel.

Nesnáším akce v supermarketech a podobné fígle, na levných šmejdech je marže největší. Lidi neblněte a dávejte bacha já už v supermarketu téměř nic nekupuji, hlavně jídlo a oblečení...

Sou to šmejdi a šidí o sto péro, vím o čem mluvím....

Ze supermarketu bych si do svého auta nic nedal, i ten olej jde našidit a před akcí objednat v upraveném složení...

A myslíte si, že se dnes nevyrábí druhá jakost ? A co s takovou nepodařenou seríí - šup s ní do supermarketu a do AKCE.... lol

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...