Přejít na obsah

Potah volantu


Peterer

Doporučené příspěvky

Ta snurka je k tomu pribalena? Je niaka silnejsia?

jasný, šňůrka je u toho. je to taková pevná splétaná šňůrka, dává se třeba na klíčenky nebo na šňůrku na brýle. zkrátka přetrhnout nejde

Ta šnůrka opravdu přetrhnout snad nejde, dnes jsem tam ten potah dával a ta šnůrka zkusila. :D Ruce pěkně zkusily, vzal jsem si sice rukavice, ale nešlo mi to v nich provlíkat, takže to odřely holé ruce, ale ten výsledek je super. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

I já chválím Mario Cavallo, pro někoho, kdo nechce vyhodit tři čtyři litry za čalouníka, demontovat volant a investuje hodinu hračičkování do návleku je to skvělá investice. Po několika pokusech s ludra levnými potahy ze super a hypermarketu (v součtu asi 2krát tak drahé než Cavallo, ale dobře tak mé hamižnosti) konečně něco, nač se nebudu štítit sáhnout. Potah je podložen antivibrační podložkou, čímžto mám věnec volantu široký jak potřebuji a nedrnční mi v ruce servo.Měl jsem při montáži problém se šňůrkou, napsal jsem jim přes web-mail , který mají v rekonstrukci. Ještě týž den mě sami ze SR volali, prodejce vše ochotně vysvětlil a proto je teď chválím. Objednal jsem potah přes PVmobil.cz (vše OK)Nemám ryto ani u jednoho z nich, jen chci tímto poukázat na kvalitní firmu, čímžto budeme eliminovat super a hyper šmejdy z Globusů a Hypernov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Myslím, že se dělá jen jedna velikost a ta pokryje skoro všechny volanty. Ty rozměry co jsou na jejich stránkách:

Potah je určen pro volanty těchto rozměrů:

prům.volantu................obvod madla

36,5cm..........9-10,7cm

37cm............8,5-10,5cm

37,5cm..........8,5-10,2cm

38cm............8,5-10cm

38,5cm..........8,2-9,5cm

jedná se o velikosti volantů téměř všech osobních automobilů

znamená na jeké volanty to jde, ale je to jen pořád jedna velikost potahu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem koupil v autofamu Ol,cena610kč,cavallo,měly ještě nějakej polskej za 500,ale řikal,že je to pochybná kvalita

Tak jsem to na jedničkovou octavu dával a hodku a pul,s tím,že jsem to dělal dvakrat....jednou jsem to provlíkal tak,že mě už před pulkou došla nit,ale napodruhé už super,lepší na omak,je to sice větší věnec,ted ještě trošku mokrej a studenej,äle jak to vyschne,bude to super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Kluci, jak jste ho tam dvali? Sundavali jste volant a delali to pak doma nebo rovnou v aute? Ja jsem si to poridil taky. Rikal jsem si, ze sundam volant a v klidu to udelam doma, ale jak jsem kokal, tak ten volant dolu az tak lehce nepujde. Nasel jsem tu uz i nejake tema jak se sundava volant, ale moc jsem z toho nepochopil. Jesli tam mam vzadu neco sroubovat nebo jen na to zatlacit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volant jde sundat lehce, ale já tam ten potah dával v autě a myslím, že je to lepší. Když ho budeš mít venku, budeš ho muset někam upevnit, aby se ti nehýbal, docela se musí ty provásky rvát silou. Nevím jak bych to dělal někde doma na zemi. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KaJe, mas pravdu. Delal jsem to nakonec v aute a pohoda ) I kdyz mi jeste pomahal kamos, tim, ze to vzdy pridrzoval prstem. Jinak ja jsem to utahoval nejak az moc a v jednom miste mi ta dirka praskla ) Takze pak jsem se uz celkem bal ( nejhorsi, ze to bylo skoro na zacatku ), ale uz ho tam mam, je to pekne a prijemne na dotek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Pro Peterer - mám pocit, že si někde z okolí F-M, takže když řeknu prodejna Dakov na Bruzovské (před frýdeckým lesem směr Sedliště), budeš možná vědět.

není ten obchod spojen s pneuservisem? je to až za odbočkou na Spar, že? bydlím kousíček od FM tak bych to zkusil taky... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám ten potah od Mária Cavallo druhý rok a je stále výborný. Trošku se jen šňůrka co se jí obšívá volant třepí a na některých místech je nepatrně lesklejší povrch. Ale jak říkám furt v pohodě. Když vyjde čas, tak dodám detailní foto po 2 letech.

:palec2:

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...