Přejít na obsah

Potah volantu


Peterer

Doporučené příspěvky

Mám pocit, že lidi poslední dobou čím dál víc hledí na ceny a snad mají klaply na očích, protože už je jaksi nezajímá co za ty peníze dostanou za kvalitu !!!

Jsou věci co podobně a někdy i téměř totožně vypadají, ale kvalita odpovídá ceně a nedá se říct, že v přímé úměře, protože levné věci mají daleko horší životnost, užitné vlastnosti...

TicTac: Pravou kůži poznáš mimo jiné i tak, že potah volantu i když je černý tak na slunci nepálí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milí priatelia

Náš výrobok v Globuse nikdy nebol a nikdy ani nebude. Nemá nič spoločné s tým čínskym paškvilom, čo kúpil TicTac. Poťah MÁRIA CAVALLO (nie Mário Cavallo) je z najkvalitnejšej pravej kože, jeho životnosť je 100 000 km. Jeho technické riešenie je zapísané na patentovom úrade a je chránené Užitným vzorem. Pokiaľ náš výrobok vo vašej predajni zatiaľ nemajú, obrátte sa na distribúciu PV mobil - Prostejov, www.pvmobil.cz alebo priamo na nás info@mariacavallo.sk (icq:299-277-395)

Milý "příteli" shame on you

To bylo dost trapné. Asi jste si nevšiml, že nejste na stránách www.mariacavallo.sk, ale na forum.skodahome.cz. Tyto stránky neslouží pro propagaci firem, ale jako diskusní fórum pro majitele škodovek.

Když jsem napsal, že jsem koupil stejný potah jako je mariocavallo, tak tím myslím, že jsem kopil stejný potah jako mariocavallo a napsal jsem to proto, aby mí kolegové z tohoto fóra mohli ušetřit a koupit stejnou věc za 249 korun místo za 500. Potah je vyroben z přírodní kůže - jejíž vzorek byl přiložen i na venkovní straně obalu. Myslím, že jsem se včera, během asi hodinu trvající montáže tohoto potahu, mohl s jeho materiálem lépe seznámit než vy, který ani nevíte o čem je řeč.

A nazývat výrobek konkurenční firmy, o kterém nevíte vůbec nic "čínskym paškvilom" hodně vypovídá o vaší firmě a vašem chování...

PS: Pro lidi, kteří chtěli fotky - je to zbytečné - je to prostě stejné jako ty co už jsou tady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milí priatelia

Náš výrobok v Globuse nikdy nebol a nikdy ani nebude. Nemá nič spoločné s tým čínskym paškvilom, čo kúpil TicTac. Poťah MÁRIA CAVALLO (nie Mário Cavallo) je z najkvalitnejšej pravej kože, jeho životnosť je 100 000 km. Jeho technické riešenie je zapísané na patentovom úrade a je chránené Užitným vzorem. Pokiaľ náš výrobok vo vašej predajni zatiaľ nemajú, obrátte sa na distribúciu PV mobil - Prostejov, www.pvmobil.cz  alebo priamo na nás  info@mariacavallo.sk  (icq:299-277-395)

Milý "příteli" shame on you

To bylo dost trapné. Asi jste si nevšiml, že nejste na stránách www.mariacavallo.sk, ale na forum.skodahome.cz. Tyto stránky neslouží pro propagaci firem, ale jako diskusní fórum pro majitele škodovek.

Když jsem napsal, že jsem koupil stejný potah jako je mariocavallo, tak tím myslím, že jsem kopil stejný potah jako mariocavallo a napsal jsem to proto, aby mí kolegové z tohoto fóra mohli ušetřit a koupit stejnou věc za 249 korun místo za 500. Potah je vyroben z přírodní kůže - jejíž vzorek byl přiložen i na venkovní straně obalu. Myslím, že jsem se včera, během asi hodinu trvající montáže tohoto potahu, mohl s jeho materiálem lépe seznámit než vy, který ani nevíte o čem je řeč.

A nazývat výrobek konkurenční firmy, o kterém nevíte vůbec nic "čínskym paškvilom" hodně vypovídá o vaší firmě a vašem chování...

PS: Pro lidi, kteří chtěli fotky - je to zbytečné - je to prostě stejné jako ty co už jsou tady...

Buďme trochu tolerantní. kol3

Třeba má výrobce špatné zkušenosti s nějakým napodobovatelem a tak to chtěl dát na pravou míru, i přesto, že byl evidentně mimo mísu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,no vlastně musím dodat k tomu co jsem napsal:ten potah co jsem dostal není rozhodně pravá kůže a je s moduly tzv.masážní v místech za 10 min.2 a dole v půl,zasvěcení vědí...!nicméně tvrdím že mne za jízdy netlačí,navíc je o 1cm menší než volant tudíž se nekroutí,neprotáčí.originál mi nevadil bez potahu,je to celkem dobré oproti favoritu a pod.Sám bych jej nehledal a jak říká tchán nemám rád když to v zimě zebe.Jinak opravdu mi čalouník řekl že v obšití u něho je za 4 kila,kdyby mi řekl 1700kč tak ho na místě oběsím vydřiducha :D jinak potah za 500 nebo 600 můžu :prc: pardon můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chlapy. Tak mi ten potah přišel za 499Kč. Ten materiál je opravdu luxusní, celý interiér mám provoněný kůží a je velice příjemný na dotek. Montáž byl porod, ale po dvou hodinkách bylo hotovo. Musím říci, že jednání ze strany firmy bylo velice vstřícné a ten potah je špičkový (značka Mária Cavallo). Mám nějaké fotky, ale mám úplně stejné provedení jak to šikovně nafotil Vslayer akorát ve své Octávce. Za ty prachy je to rozhodně dobrá koupě - žádná umělina ze supermarketu nebo z benzínky. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim chlapy. Tak mi ten potah přišel za 499Kč. Ten materiál je opravdu luxusní, celý interiér mám provoněný kůží a je velice příjemný na dotek. Montáž byl porod, ale po dvou hodinkách bylo hotovo. Musím říci, že jednání ze strany firmy bylo velice vstřícné a ten potah je špičkový (značka Mária Cavallo). Mám nějaké fotky, ale mám úplně stejné provedení jak to šikovně nafotil Vslayer akorát ve své Octávce. Za ty prachy je to rozhodně dobrá koupě - žádná umělina ze supermarketu nebo z benzínky. -_-

Jen přihoď foto jak to vypadá v Oktě! ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokiaľ náš výrobok vo vašej predajni zatiaľ nemajú, obrátte sa na distribúciu PV mobil - Prostejov, www.pvmobil.cz alebo priamo na nás info@mariacavallo.sk (icq:299-277-395)

Tady si to muzes objednat.

Jinak souhlasim s tim, ze montaz byla desiva (malem jsem v aute chipl), vysmal jsem se tomu varovani, ze si musim vzit rukavice a ted mam ruce nadranc, takze to nepodcenujte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, když jsem si přečetl nápis "potah volantu" říkal jsem si co je to za blbost, ale koukám že to není špatný, nevím sice jak se dá sehnat originál koženej volant na OI ale to co jste nafotili je fakt velice dobrej kompromis. :palec2: Hlavně je kůže na omak mnohem příjemnější než ta originál "umělá hmota".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, už jste se někdo díval na ty webové stránky, na které jsem dal výše odkaz? Stojí to minimálně za omrknutí. Udělají vlastně origoš kožený volant a cena plus mínus 1.200,- Kč. To si myslím je mimo potahu Maria Cavallo nejlepší možnost. Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...