Přejít na obsah

1.4MPI 50kw AQW otáčky


jirkiss

Doporučené příspěvky

Proč cituješ předchozí příspěvek??? Klapka se nastaví i sama, když zapneš na par sekund zapalování a nestartneš hned. U některých aut musíš odpojit baterku, ale adaptační hodnoty lze smazat pouze přes diagnostiku.

Editováno: , autor: VAG BoBo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak jsem tu zase s problemem. Po vycisteni klapky se to tvarilo, ze je po problemu, ale. Otacky pri studenym startu opet litaji ke 2000 a mam vysoky volnobeh. Se svetlama skoro rovnejch 1000, bez svetel tak 950. Za studena 1200. Kdyz startuju teplej motor tak to s nim pekne skubne jak to chyti, ale nevyleti. Auto lehce poskubava pod plynem i na volnobeh zakopava. Spotreba na nadrz 6.9l. Nemuze to delat cidlo teploty vody?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak dneska jsem vymenil cidlo a vypada to ze je po problemu. Zitra rano se uvidi. S tou ridici jednotkou me nestraste :-) nekde jsem tu nasel hodnoty odporu pri ruznych teplotach tak jsem je pak zkousel merit na tom starym pri pokojove teplote a pri zhruba 90 stupnich a hlavne pri pokojove teplote to vychazelo blbe. Odpor byl daleko vetsi nez by mel byt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tak dneska jsem byl na diagnostice protoze se rozsvitila kontrolka motoru. prej chyba lambdy. po vymazani se zatim neobjevila. kazdopadne se tam objevila chyba prilis nizke napeti baterie a ze to muze souviset s tim volnobehem. tak jsem dal jinou a nic. volnobeh je normalni jen do te doby nez rozsvitim svetla. pak vyskoci na 1000. opravdu jste se s tim nikdo nesetkali? v servisu nevedeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

mám téměř stejný problém,ale ty otáčky mi vybíhají ne když nastartuju,ale když vyřadím při jízdě rychlost,musím sešlápnout spojku a dostanu je do normálu.Druhá věc je,když podřadím na nižší rychlostní stupen,auto pořád jede a nebrzdí motorem,zabírá až po nějaké době,nikdo mi nedokáže určit příčinu,klapku mi vyčistili,lambda sondy jsem vyměnil a problém je přád stejný :-(

Editováno: , autor: Malta
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...