Přejít na obsah

Nejdou otevřít zadní dveře


JURÁŠ

Doporučené příspěvky

Spíš stáří. Ale Fabky a Oktávky to tolik nedělají, i když zámky jsou stejné. Napadá mě jedině to, že ty dveře na Supovi jsou větší, táhla delší a dostává to více zabrat. Nastříkal jsem do všech dveří půlku védéčka, všude, kam to šlo, hlavně do předních, které už skřípaly také. Pomohlo to. U zadních zámků, které mi odešly oba, jsem přerušil dva kabely a otevírám je momentálně ručně, než se dokopu na koupi a výměnu. Odpojit konektor od zámku se dá taky, ale pak nejde signalizace otevřených dveří na maxidotu (v konektoru je i kabeláž na mikrospínače, proto tak)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zámky se dají repasovat a pokud to někdo dokáže sám rozebrat tak jediné náklady jsou volný čas.trvá to cca hoďku jeden zámek.Není to napořád,nicméně rok až dva se tím získá.Téměř vždy to začíná pravými zadními dveřmi a postupuje dopředu.Na vině je ozubené plastové kolečko uvnitř zámku,které se ošoupá a zanese a tím pádem nejsou zuby stoprocentní.Zámek se musí rozpůlit,kolečko vyčistit,popřípadě zuby lehce projet pilníčkem a vše fachá jak má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, vyměnil jsem svoje shnilé pravé zadni dveře za zdravé (a o dva roky mladší) a hle, po pár dnech problém se zamykáním - čudl při zamykání někdy zajel, většinou ne. Zámáčnu ručně a teď posledních pár dní při odemykání ani nevyjel. Dneska už zase ano :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Nějak mi to nedalo a rozebral jsem dnes pravý přední zámek, který už otevíral tak na podesáté za "kníkajícího" zvukového doprovodu.

Rozfáral jsem ho do mrtě, prolil védéčkem, vyčistil, namazal modrou vazelínou a najednou to funguje jako nové

Chvilku mi trvalo najít šroubky stahovačky pod vrstvou STP, ale pro Hi-Fi magora to je nejmenší překážka :kol-28:

Pár fotek...

post-79770-0-25556400-1413132718_thumb.j

post-79770-0-48355900-1413132724_thumb.j

post-79770-0-44045300-1413132730_thumb.j

post-79770-0-28868400-1413132737_thumb.j

post-79770-0-56363300-1413132745_thumb.j

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...