Přejít na obsah

První dojmy z nové Škody Rapid?


SOLTEK

Doporučené příspěvky

Uchyceni pacek je jine, v Rapidu jsou stejne jako u Fabie montovany vcelku, ne prava a leva zvlast. Zrovna pacek jsem si ale pri jizde vsiml a jejich chod je srovnatelny s OII. Ted v ni pomerne casto jezdim, kdyz neni k dispozici Passat. Mozna se ti dostal do ruk nejaky vadny kus. Ale reci o stodvacitce jsou zvast.

Naopak u Fabie jsou packy mezigeneracne pohorsenim. Po jejich uprave se mne to zdalo sice o neco lepsi s chodem, ale poloha je zase mene pohodlna.

Mimochodem, ovladani el. oken vzadu od ridice bude od 22KT/13, uz je to i v etce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jel poprve tento tyden fabii 2 FL (spolujezdec) a oproti fabii 2 mne mile prekvapil motor, spise jeho odhlucneni a co mne velice vydesilo, tak cela palubka byla tvrda (jestli to davaj do vsech F, tak to zas potes koste teda), vybavu neznam, motor to byl htp, nemela palub. pc, vepredu mela schranku na bryle a vzadu lampicky na cteni, min el. okna vepredu a klimu, radio blues - tak snad to nebylo uplny holatko

co se tyce pacek, 120tka mozna ne, ale jistej chod a pocit ze neupadnou rozhodne nedosahoval kvalit o2; ve fabii jsem si na chod pacek nikdy nestezoval (F1, F2), tak mozna to opravdu dela ten pocit, ze se Rapid tvari jako octavia, ale furt je to proste fabka a tak clovek ceka vic a pak vice vnima rozdily

pristi tyden budu mit pujcenou sluzebni F2, tak packy osmatam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Skrabka pro pobaveni

http://www.dfens-cz....anku=2013012006

Ale musim uznat, ze na tom co pise, neco opravdu je. :)

Snad jen naprosto chorý mozek může umístit škrabku, která se používá zpravidla na přední sklo, do zadní části vozu, a ještě to vydávat za chytrý, vpravdě clever detail.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad jen naprosto chorý mozek může umístit škrabku, která se používá zpravidla na přední sklo, do zadní části vozu, a ještě to vydávat za chytrý, vpravdě clever detail.

DFENS, to je ten portál patologických exhibicionistů? Myslím, že ta citace vystihuje i celý jeho obsah. Žvanit, žvanit, žvanit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S novou cenovou politikou se mi začíná Rapid líbit, ještě doufám, že dotáhnou těch pár maličkostí kolem plastů u sedaček a nějakou lištu na dveřní výplně a může být u mě v garáži. Jinak ty prodeje co uvedli na auto.cz jsou opravdu velmi špatné i když já bych si koupil radši Rapida než Roomstra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem tady říkal už při počátečním kvikotu - Škoda zatím vždycky hledala optimální cenu postupným snižováním cen. Asi největší pokles byl u Superbu v roce 2008. Superb začínal na 619 900Kč, pak rychle přišlo provedení bez rádia za 599 900Kč a za pár měsíců s druhou vlnou zlevňování škodovek klesly benzinové motory o 50 000Kč a diesly o 100 000Kč.

Tentokrát Škoda navíc velmi posrala uvedení na trh. Když teď srovnáte 301/C Elysse, tak už je Rapid cenově úplně v pořádku. S klmatizací začínají francouzi/turci na tuším 250, Rapid je o 20k dražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo teď už mi přijdou ceny Rapidu v pohodě...

Vevnitř ty plasty mi ani tak hrozný nepřijdou-jediný co mi připadá fakt otřesný jsou ty nezakrytovaný pojezdy sedaček-stím by chtělo něco udělat.

A řešit tady furt dokola jestli se ukradne nebo neukradne škrabka kterejch má člověk plný auto reklamních tak to mi přijde fakt o ničem-to už se tu může řešit že se budou krást stěrače ty taky nejsou přidělaný :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem videl Toledo. Kliky Rapidu mne prijdou hezci, u zakladni verze ma Toledo hezci ramecky ofukovacu. Chrom vzhledu podstatne pomaha. Toledo ma mene prakticke otvirani kufu, chybi pendrek na zavirani. Zvenku je Toledo o neco hezci, na 16kach (tusim Antia) se mne vylozene libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...