Přejít na obsah

Krtyty podvozku


Ika Brno

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

před nedávnem jsem koupil předváděčku Yeti, taže skoro nové auto. Při přezouvání PNEU jsem si všilm že mi na pravé straně vzadu chybí jeden krycí plech, u levého zadního kola je, tak předpokládám že by měl být i v pravo. Mám nějaké foto, ale je to foceno jen na heveru tak tam není moc vidět. Levá ukazuje pohled od levé kola kde plech je, pravá je pohled z pravé strany na stejné místo kde onen plech chybí.

Máte někdo lepší fotku podvozku 4x2 (na jámě) a nebo netušíte má li tam te plech být? Díky

Díky,

Jiří

post-7065-0-41874500-1350897383_thumb.jp

post-7065-0-89268600-1350897451_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj hadaku,

díky za odpověď. Nevím jestli je to závislé na motorizaci nebo náhonu já mám diesel 4x2

Náhodou jsem si všim tohoto příspěvku od kolegy co má YETI 2.0 TDI CR 103kW 4x4 .. a ten ten plastová kryt nemá ani na jedné straně.

Ale uklidnil jsi mě ... a pouštím to z hlavy.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Kryty nekryty, co mě teda dost vytočilo u auta za 700t je to, že zadní podběhy jsou potažené kobercem či co to je. Když jsem s ním na jaře zapadnul při otáčení na poli, tak se Yeti zahrabal i když i vyhrabal, ale ty podběhy jsem čistil ještě měsíc potom. Vůbec to z nich nešlo dostat ani wapkou.... Pokud to chtěli vytlumit, měli tam dát nějakou silikonovu gumu, která by vytlumila rány kamínků a zároveň se dobře očistila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pri otázke na zmysel náhrady "klasického" plastového podbehu tvarovanou textíliou sa mi dostalo viacero zdôvodnení - tlmenie pazvukov pri pohybe voči karosérii (vŕzganie), tlmenie úderov odlietavajúcich kamienkov, zmenšenie hluku obtekajúceho vzduchu pri vyšších rýchlostiach....na údržbu zablateného podbehu už v návrhu bohužiaľ nezostalo miesto... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to asi ne, dneska jsem chtěl jet do myčky, tak jsem auto prohnal vlhčí polňačkou a opět, podběhy vzadu neskutečně obaleny blátem. Ještě že hned byla po ruce hadice s vodou, jinak by se situace opakovala. Prostě tady je vidět, že tohle auto je pouze na asfalt, žádné polňačky a terén už vůbec ne, bohužel:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...