Přejít na obsah

Výmena dverí


melonsvk

Doporučené příspěvky

Přátelé okřídleného šípu,

více či méně tady došlo k nedorozumění. Je jasné, že si ty bouchlé dveře jako kus za kus při troše šikovnosti vymění sám, i když jsou trochu těžké. A pokud jsem to dobře pochopil střeva chce měnit doma. Je vidět, že uživatel melonsvk má Fabii asi krátce a potřebuje rady jak na to. Já jsem byl na tom stejně. Za těch pět let co vlastním Fabii jsem se něčemu přiučil - odborná literatura, zdejší forum je studnice k čerpání fíglů jak na to a podobně. Díky němu jsem vyřešil spoustu dětských nemocí a nemusel jsem dávat miláčka do servisu. Baví mne to a penízky zůstaly doma. Pro : melonsvk, pokud si budeš ty střeva měnit sám tak je třeba něco o tom vědět. Najdeš tady postupy jak na to. Držím Ti palce. Radek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROCHY je mistr světa co ví úplně všechno a proto má tady na fóru spoustu kamarádů.

Tak mi prosím vysvětli, proč na mé bývalé Fábii I jsem měl přední dveře šroubované a zadní nýtované. A nech si kecy o tom, že to někdo musel přede mnou předělávat. Byl jsem první majitel a auto jsem kupoval nové když mělo najeto 3 km.

post-452-0-38443500-1353068095_thumb.jpg

post-452-0-12295400-1353068103_thumb.jpg

post-452-0-87766800-1353068107_thumb.jpg

post-452-0-85255000-1353068111_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neodnaučíš psa štěkat - leda bys mu vypáral hrtáň i s hlasivkama... Stejně tak Prochyho neodnaučíš vyrývat - protože čte jen to co se mu chce. Původní otázka zněla na výměnu CELÝCH DVEŘÍ, nikdo nemluvil o tapecu nebo dokonce o střevech - ta počkají až domů. Takže je úplně jedno, jestli jsou vnitřky na šroubech nebo na nejtech a veškerá argumentace o nějakým ročníku výroby je k hovnu, mohly by klidně bejt přilepený žvejkačkou - pokud melonovisvk dveře pasujou na panty a do kastle, je zbytečný o čemkoliv dalším žvanit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak som tu zas :D

Výmena dverí a všetko okolo toho prebehlo úspešne. Ale poslednú vec, ktorú musím doriešiť je to, ako napasovať tapacír s manuálnym oknom na agregát, ktorý je pripravený na elektriku. Je tam síce predpríprava na manuál (vyvŕtať diery a napasovať sťahovačku), len neviem či to nie je komplikované prehodiť celú sťahovačku o pár cm vedľa. Nemáte s tým skúsenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...