Přejít na obsah

Pneu


Hany

Doporučené příspěvky

Mozna bych je zkusil pristi zimu. :)

Ty Continentaly se strasne sjizdi. Obzvlast kdyz celou zimu neni vubec zadnej snih...

To mi povídej...máš úplnou pravdu...mám ted zrovna ContiWinterContact TS810S a hrany těch gum mám normálně lehce jakoby opálené a to jezdim fakt klidně.....měl jsem je už min.rádoby zimu tak 2.sezóny jetý v teple.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi povídej...máš úplnou pravdu...mám ted zrovna ContiWinterContact TS810S a hrany těch gum mám normálně lehce jakoby opálené a to jezdim fakt klidně.....měl jsem je už min.rádoby zimu tak 2.sezóny jetý v teple.

Jo, mam stejny. Kdyz to sectu tak sem na snehu jezdil mozna 3dny. Je to hrozny...za chvili budem kupovat pneu na 1 sezonu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,jako třeba holanďani,angláni apod...ty taky zimáky nepoužívaj....je jich pár na firmě se kterou spolupracuju a ty když jsem přišly dělat tak pomalu ani netušily co to je zimní pneu.

Jinak taky..jestli mi ty zimáky zažily sníh tak max.týden tak to je ještě hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,jako třeba holanďani,angláni apod...ty taky zimáky nepoužívaj....je jich pár na firmě se kterou spolupracuju a ty když jsem přišly dělat tak pomalu ani netušily co to je zimní pneu.

Jinak taky..jestli mi ty zimáky zažily sníh tak max.týden tak to je ještě hodně.

Jo, a pak se divime ze maji anglani tolik penez... lol Usetri 20tis jen na pneu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO karlos3: No zimne Nokiany(napr. WR) su velmi dobré. Ale na Michelinoch Pilot Primacy(este na starej Octe) som nemal "boule" myslis si, ze michelinky su az take nekvalitne? :help:

To ne,Michelinky jsou špičkový gumy,ale maj asi moc měkký boky a vůbec jsou z měkký směsi....hodně lidí mi řeklo že na letních Michelinkách mělo boule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, tak ja to rolujem na ZIMAKOCH Fulda 205/55 R16 na Vegach, LETO na Sirius 16", Bridgestone z vyroby.

OLEM, jedna otazka - preco tolko ludi jazdi na plechacoch, ked maju (napriklad) nove ERESO s 200k na vrtuli? Celkovo, napriklad v Prahe alebo v Bratislave je strasne mnozstvo ludi na nepeknych ciernych plechacoch bez puklic. Preco? Je to ze su to firemne auta? Lebo nechce sa miv erit, ze niekto da 700k+ za auto a neda dalsich 15 za normalne disky na zimu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Osobně mám zatím v klasickém rozměru 195/65 R15

Na léto mám Continental ContiEcoContact 3

- naprostá spokojenost, výborný na vodě, velká výdrž

Na zimu mám Goodyear Ultra Grip 7+

- dle test jsou jedny z nej, zatím co jsem na sněhu zkoušel tak to sedí parádně a sníh krájí tak jak jsem si představoval, na vodě to taky sedí parádně,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zimu mám Goodyear Ultra Grip 7+

- dle test jsou jedny z nej, zatím co jsem na sněhu zkoušel tak to sedí parádně a sníh krájí tak jak jsem si představoval, na vodě to taky sedí parádně,

Můžu potvrdit, i já jsem s nima naprosto spokojenej ...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už si tu každej chválíme to svoje, spíš by mě zajímalo, proč některý jedinci jdou do pneumatik, který se v testech pravidelně umísťujou na chvostu pořadí ...

Ať mi nikdo neřiká, že ten rozdíl dvou, třech tisícovek na všech gumách dneska někoho zabije ...

Editováno: , autor: rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...