Přejít na obsah

Pneu


Hany

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...
Ten chlap tady od nás s toho pneuservisu už to tam má vyzkoušený a řikal že nejlepší ceny jsou někde na předměstí Drážďan,tam je prý nějaké velké autoCentrum a tam prý to je bomba,samoobsluha,jezdíš po hale plný pneu a autopříslušenství a špičkový ceny.Nevim.....já tam ještě nebyl,ale za dva týdny po dovče se chystám timhle směrem tak tam asi zkusim zabrousit.

Ahoj, tak jak je to s tím gumo shopem u Drážďan?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pročpak? Nespokojenost s Conti? Nebo cena?

Ne, byl jsem s nima celkem spokojenej. Ale tak zmena je zivot! ;)

Hlavne teda kvuli cene. Davat za starou generaci Conti 4500kc se mi nechce. Navic tyhle pneu jsou ve vsech testech co jsem nasel c.1!! :palec2: A pak bych chtel zkusit kolik vydrzi km oproti Conti. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, byl jsem s nima celkem spokojenej. Ale tak zmena je zivot! ;)

Hlavne teda kvuli cene. Davat za starou generaci Conti 4500kc se mi nechce. Navic tyhle pneu jsou ve vsech testech co jsem nasel c.1!! :palec2: A pak bych chtel zkusit kolik vydrzi km oproti Conti. ;)

SC2 i SC3 stojí stejně. Jinak co jsem koukal na testy, tak Conti se v letních právě moc neojíždí, v zimních ano, ale letní ne e.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už vyzkoušel snad všechny známější značky pneu......po mé zkušenosti byli nejhorší FIRESTONE ty byli katastrofa na mokru a po 50.000km jsem jezdil po drátech.......BRIDGESTONY byli super gumy co se vlastností týče,ale výdrží na tom byli bohužel stejně jak ty Firestony a maj jednu blbou vlastnost stejně jako třeba MICHELINKY a to že se hodně snadno na nich prorazí boční kór a vyskočí boule,to fakt stačí blbá díra(kterých je na našich silnicích mraky) a je hotovo,to jsme se schodly s kolegama co je měli na Superbech,jako že boule na gumách jsem nikdy v životě neměl tak na BRIDGESTONE TURANZA jsem měl po 4.měsících dohromady 3ks ........nejlepší gumy co jsem kdy na autě měl byli CONTINENAL a DUNLOP.....obě jsou tvrdší,ale fakt lepší jsem neměl.......a na obouch značkách najedu určitě k 90.000km,teď ty poslední co jsem měl na Oct.II z fabriky,byli DUNLOP SPORT 01A a ty když jsem ted před zimou zouval a vyhazoval ještě tak z více jak 1mm tak měli 96.000km.

Podotýkám že jezdim v klidu....žádný Rally.

Zimáky mám vyzkoušeno taky už pár značek a nej.se mi osvědčily Dunlop a Nokian....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze u vsech! Nebo ne? ;)

Jezdim na nich taky, kam se hrabou vsechny Contiky ...Nera lepi jako zadne jine, je to polozavodni pneu, ale predni vyrzeli 15Tkm na benzinove RS by vydrzeli asi vice...jinak mel sem je v 215/45 17 za 3T,- kus jednou se dali i pod 3litry na netu... srovnatelny budou tak mozna ty Potenzy RE050 s kterejma se v testech stridaj o prvni mista..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty má kamarád VREDESTEIN WINTRAC XTREME nebo tak nějak a pěje na ně chválu.....tenkrát jsem zaváhal,nabízel mi je za půlku (5000kč/ks) a já moc dlouho váhal až mi je prodal.....takže osobní zkušenost nemám.

Mozna bych je zkusil pristi zimu. :)

Ty Continentaly se strasne sjizdi. Obzvlast kdyz celou zimu neni vubec zadnej snih...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...