Přejít na obsah

aux vstup - nefunguje


bourakk

Doporučené příspěvky

Ahojte. som tu novy a som z SVK...kamarat mi odporucil tuto stranku ze by ste mi mohli pomoct tak to idem skusit..mam nexus radio v OII a mam tam aj CD menic na 6 CD,lenze ked som hladal AUX konektor nikde som ho nenasiel...ani v kastliku spolujazdca a ani v laktovej opierke... lebo ten co si daval skladat octaviu tak si tam nedal dorobit tu predpripravu :kol-32: nwm preco...tak som zacal hladat alternativne riesenie ,a po case som ho aj nasiel .dal som si v Cechach kupit tento konektor http://www.rapid-autohifi.com/aux-vstup-a-vystup-pro-originalni-oem-autoradia-mfd2-rns2-nexus-6603.html# lebo na Slovensku som ho nikde nezohnal .tak ja nateseny som to siel skusit zapojit a jak som zapojil hudba jaksik nikde...neviem preco. tak som vsetko mozne skusal a nic. potom som si tam vsimol na tej stranke napisane ze ( nutnost softwarové aktivace výstupu dle typu rádia ) tak som hladal po celom google nejaky softwer a nic som nenasiel. tak sa obraccam na vas s prosbou ci mi neviete pomoct :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

já sem si aux výstup dodělával sám.......ten konektor sem nekupoval, vzal sem obyčejnů stíněnů dvojlinku, na jeden konec samice pinů (3ks) a na druhý 3,5mm jack samca

napojil sem to do nexusu a zvku z externího zdroje v pohodě fungoval...nemusel jsem nic aktivovat a podle tvého popisu to mám stejné....OII, nexus, měnič a žádná předpříprava

Editováno: , autor: mark00
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

já sem si aux výstup dodělával sám.......ten konektor sem nekupoval, vzal sem obyčejnů stíněnů dvojlinku, na jeden konec samice pinů (3ks) a na druhý 3,5mm jack samca

napojil sem to do nexusu a zvku z externího zdroje v pohodě fungoval...nemusel jsem nic aktivovat a podle tvého popisu to mám stejné....OII, nexus, měnič a žádná předpříprava

no to asi hej .asi mame ten isty probleem..a vedel by si mi take spravit ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Dobrý deň, mám nové auto, ide o OctaviuII, 2011 ročník. Pod lakťovou opierkou je zabudovaný aux vstup. Po pripojení kábla a napojení smartfónu, takisto zvolení AUX na rádiu sa vôbec nič nedeje. V kábli chyba nie je.

 

Chcem sa opýtať, či je možné, že pod lakťovou opierkou je iba "príprava" na AUX vstup, a teda že nie je prepojený s rádiom, alebo je niekde chyba medzi konektorom a a rádiom. Je možné tento konektor nejak vybrať a uistiť sa, že je v ňom kábel? Poprípade čo by ste mi poradili? Ďakujem pekne. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam o 5 rokov starsiu Octaviu a teda aj starsie radio . Tu zdierku na aux nemam, napriek tomu mi aux funguje. U mna stacilo povolit aux cez menu radia. U teba asi podobne , pripadne cez diag. Za 10 minut aj skontrolujes ci mas ten kabel natiahnuty . Ale musis dvihnut ten stredovy tunel , alebo vybrat ten drziak konektora, ak sa to da zhora. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...