Přejít na obsah

Autopotahy od firmy MAD


baurak

Doporučené příspěvky

hmm je pravda ze je to hodne kvalitni a za ty penize to podle me stoji...nez koupit nekde neco za par korun a vypadalo to naprosto strasne

já plánuju, že jak přijde výměna autí tak si je pak do nového pořídím ;) fakt je to kvalitně zpracovaný a to jsem viděl jen látkové

urcite bych se toho nebal...casem poznas co je kvalita...protoze i ty ktery vypadaj celkem slusne na zacatku jsou po case strasny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
Doufam ze naposledy:)

Firma MAD luxusni jednani. Koupil jsem kozene + seda latka cena 7435,-Kc. Do 10 dnu vse doma.

Pred...

Hej to nemyslíš vážně dát za potahy osmičku...........mám v autě taky potahy od MADu objednané přes servis.....barva /látka ACTIVE NIMBUS prošité dokola taková šedá barva je na ně záruka 10 let prej je to ta "vyšší řada"říkal kámoš ze škodovky co mi to objednával.....jinak byly do 7dnů....a kvalita?? DOPORUČUJI!!!!!výborně sedí.....

A cena? no původně mi sliboval 1800,ale nakonec to byly 2300CZK jo a mám je i pro boční bagy :p

Myslím že HOLLY tady kupoval něco stejného jak mám já za 4500CZK :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty kožený to už skoro není potah to už je jako když si je necháš potáhnout kůže což dělají firmi až za 20tis. takže tohle je supr cena.

Asi máte pravdu s tou cenou.... ale není mi jasné jestli je to kůže nebo koženka.............na těch potazích :)

Jinak potahy od MADu jsou antistaticky upravené můžu potvrdit!!!!!!!!potahy od ARCY(má je teta) když sem vylezl z auta tak sem jiskřil jak svíčka:) a když se pak přitulíš k přítelkyni a dostane od tebe kopanec do čumáčku.... je to fakt síla :help:

MAD FOREVER!!

Editováno: , autor: xtrack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hóóódně o nich uvažuju. Když jsem jim napsal mail, co a jak, poslali mi ceník, a vzorky všech látek a kůží, co dělají a když jsem chtěl metráž i na tapecy tak stačí napsat kolik a není nejmenší problém. Cena je vysoká, ale naprosto odpovídá kvalitě. Když už potahy tak momentálně jedině MAD. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně.

Já si do Fabky kupoval taky potahy MAD, látkové za 3300 kč. Perfektní kvalita. Švagr so do Filcky nejdřív koupil univerzal potah od TV Products za 800 kč, to byl teda hnus. Za pár měsíců to vyhodil a taky si koupil potahy MAD, ale slabší verzi za nějakých 1800 kč a je taký spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
A jsou nasazené! Myslím, že za ty peníze to stálo! :palec2: Jen jsem si nemyslel, že to bude tolik práce s nasazením. Ale je to daň za přesnost a kvalitu.

A za kolik to teda stálo? Vypadají fakt pěkně. :palec2:

6500,- ale já bral ještě v metráži tu modrou látku na další čalounění v interiéru tak úplně přesnou cenu jen za potahy nejsem schopný říct. Ale samostatné potahy cca 4500,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem před rokem koupil potahy od fy CAPPA. Byly pěkné a přesné (taky jsem si užil jejich nasazení) a stály 3100,- Kč. Po roce ovšem místa, na které svítilo slunce, změnili barvu. Naštěstí to uznali jako reklamaci a teď čekám, až mi pošlou peníze. No a teď se právě rozhoduji co koupím. Ještě zkusím zjistit, jestli za ty peníze neseženu někde na vrakáči sedáky z faceliftu origo modře čalouněné. Nedávno jsem je viděl a jsou GUT ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno docel mě zarazilo jednání firmy MAD protože několikrát jsem tam volal bylo mě řečeno že pošlou katalog a nic měl bych totiž zájem o potahy ve stylu RS dokonce jsem je tady vyděl na obrázku ale vůbec se sněmy nemůžu domluvit bud sem Maďar já nebo oni ale jsou to Slováci a ty jejich stránky !! jaj prosím napište jak ste sněmy jednaly!! diky

tady na stránkách sem našel ty potahy je to z Octavie 2 napište případně jaká byla cena těchto potahů na obr. diky

Editováno: , autor: evzene
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja osm im pisal ze by mi poslali katalog a cennik .. kedze z tych stranok vies prd makovy ....

napisala mi nejaka zenska jednu vetu ze mpzeme urobit potahy aj podla vasich originalnych vzorov sedadiel ceny su od 3400 Sk

dovidenia ..

hmm tiez som cakal nejaky PDF katalog a cennik alebo co ...

potahy mau fakt spickove .. ale ten marketing ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jste měli asi smůlu. Napsal jsem jim mail, že uvažuju a potazích. Obratem jsem dostal katalog střihů a spoustu látek a kůží, abych si vybral. Půl roku jsem se rozhodoval (přece jen ty peníze) a pak do toho šel. 2x volali na doladění vzhledu a kvůli loketce, airbagu a bederce. Poslal jsem převodem platbu a do sedmi dnů jsem měl potahy přepravní službou doma. Naopak si myslím, že jednání bylo super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja som im tiez pisal mail.Bolo to 30.5.07 ziadal som ich o nejaky katalog a cennik ale zatial som nedostal ziadnu odpoved.A asi ani nedostanem.Keby som vedel ze maju aj nejake ine pobocky na Slovensku urcite by som sa tam skocil pozriet.Ale zatial neviem o nicom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...