Přejít na obsah

Autopotahy od firmy MAD


baurak

Doporučené příspěvky

Tááááák obědnáno .

Ale obědnával jsem to v neděli slečna v telefonu mě připadala trošku rozespalá poprvé mě odkázala až na pondělí ale pak jsme se domluvily tak pak ukáži výsledek!!!

:palec2:

A kolik ze stojej tyhle er-esa v tomhle provedeni? Diky...

toto vše mě přišlo na 4630,-Kč ale jako ja sem si dával ještě navíc obšití tou bílou nití. ale jinak vše je nasazeno sedí perfektně !! :palec2:

Trošku více to mohly dořešit s tím uchycením předního sedáku ...aby přeš ty plasty čuměly gumičky to je docela nic moc !! Pokud si s tím trošku pohrajete tak se dají i schovat musíte trošku ten plast pod sedačkou zaříznout . Nebojte není to vůbec vidět.

:prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nevím, co je na tom pravdy, soused mi říkal , že jeho kámoš si nechával ty potahy šít na zakázku u toho MADu´takovým způsobem, že prej si pro ty sedadla přijeli a zase mu je pak dovezli přímo očalouněné. Nevím jak to vypadá, ale mám v plánu ho vyhledat a zkouknout to. Nevíte o tom někdo něco, že by to takhle šlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

než tam psát tak tam zavolej je to rychlejší a nic to poslání nestoji a zbytečné to taky není ! nebo vyškov

Co jsi myslel tím Vyškovem? Taky uvažuju, že si do budoucna ty potahy pořídím a jsem asi 5 km od Vyškova (myslím co je na Moravě) tak mě to zajímá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsi myslel tím Vyškovem? Taky uvažuju, že si do budoucna ty potahy pořídím a jsem asi 5 km od Vyškova (myslím co je na Moravě) tak mě to zajímá?

Tím Vyškovem jsem myslel to že by byla ta možnost si ten vzorník vzít !Jo a je to ten Vyškov na mor.popř.Icq320982954

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Nevím, co je na tom pravdy, soused mi říkal , že jeho kámoš si nechával ty potahy šít na zakázku u toho MADu´takovým způsobem, že prej si pro ty sedadla přijeli a zase mu je pak dovezli přímo očalouněné. Nevím jak to vypadá, ale mám v plánu ho vyhledat a zkouknout to. Nevíte o tom někdo něco, že by to takhle šlo?

Ahoj. Ako sa už písalo, majú v zastúpenie asi v každejj autorizovanej predajni škoda. A pri objednávke to namontovali mechanici v príslušnej predajni. Aspoň v SR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ešte jedna otázka. Niektorí tu písali, že si kupovali aj látku na metráž, z dôvodu použitia na tapec dverí. Robil to už niekto z tej látky. Je na to vhodná? Ak áno, hoďte foto a postup. Ďík.

P.S.: Moje MAD poťahy ešte len čakajú na založenie. Teraz je tu krutá zima, bola by to vražda montovať v takom počasí... :doh :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mam od nich a perfektni akorat hlavovky sou trochu vetsi,jak tu nekdo psal sou vam schopni precalounit cely intros tusim za 20tis,jinak jak tu nekdo psal ze mu gumicky u prednich sedadel lezou pres plasty ci co tak to asi nainstaloval :p me sedi vse jak ma cena 3600,- vsetne loketni operky,delaji origo calouneni skoda takze u nich sezenete veskere origo calouneni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady mensi info od MAD

Dobrý den,

dakujem za email. Po zaslaní Vasej adresy vám posielam bezplatné vzorky

textilných materialov. Platba je na zálohovú faktúru. Objednávky plníme do 5

dní formou balíka po prijatí platby na Vasu adresu.

máme 4 cenové skupiny autopotahov.

1 skupina : 3273-, ck / ACTIVE, SENNA , F 1.... /

2 skupina : 4451,- ck / RS DESING, SUPERB /

3 skupina : 7438,- ck / automobilová syntetická koza v kombinácii s

textilným materialom z 1 a 2 skupiny /

4 skupina : 9378,- ck DYNAMIC COLLECTION

5 skupina : 11305,- ck ALCANTARA + LEATHER LOOK

6 skupina : 12 495,- ALCANTARA IL + LEATHER LOOK

ceny sú uvádzané s DPH pre 5 miestne vozidlá

prajem pekný den Babíková

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ešte jedna otázka. Niektorí tu písali, že si kupovali aj látku na metráž, z dôvodu použitia na tapec dverí. Robil to už niekto z tej látky. Je na to vhodná? Ak áno, hoďte foto a postup. Ďík.

P.S.: Moje MAD poťahy ešte len čakajú na založenie. Teraz je tu krutá zima, bola by to vražda montovať v takom počasí... :doh:doh

Záleží na konkrétní látce. Já mám RS Blue a ta je hrozná :( ! Pro aspoň nějakou možnost bylo nutné oddělit látku a molitan a i tak je hrozně pevná a netvárná. Čalounice byla "na prášky" a při detailním zkoumání to není 100% ono. Netuším, jak dělají origo tapecy RS, ale je to asi ta stejná látka a tak to prostě musí nějak jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...