Přejít na obsah

Oprava drobných šrábanců na laku


JayFader

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se s Vámi poradit ohledně opravy laku. Chytil jsem teď nedávno několik kamínků a kromě děr na čelním skle (které budu zřejmě po zimě měnit) mi to udělalo taky nepěkné vrypy do laku na kapotě. Některé jsou až na plech, ale nic tragického. Na dveřích mám také nějaké oděrky z parkovišt. Chci si to opravit sám a nejde mi nějak zásadně o to, aby to nebylo poznat. Chci to jen skrýt a ochránit proti korozi. Jako ideální se mi jeví opravné tužky na lak. Mám modrou aqua metalízu, takže by to mohla být tato http://www.skoda-auto.cz/cze/service/accessories/pages/accessories.aspx?c=0000000221&p=2. Akorát nevím, kde tohle originál přístušenství koupit. Koukal jsem na nějaký e-shop http://www.eshop.havex.cz, ale tam to mají jen na dotaz a obchod se mi nezdá moc důvěryhodný. Poradíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je u Vás nekde podnik kde michaji autolaky?? jestli ano zajdi tam . U nas je http://www.lechler.cz/index.php a tam ti namichaji primo tvuj odstin do male tužtičky vypada to jako lak na nehty .. takovy štěteček kterym každou direčku zakapneš a popřipadě zaleštiš leštičkou . Ja si ji koupil ale nakonec jsem se nato vykašlal.. bych se zblaznil nez bych vsechny direčky od kaminku opravil :) mam jich tam už požehnaně :) nemam to zatim až na plech tak neřešim.popripade pak necham přelakovat celou kapotu

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ to sice koupite ale kazda barva ma sve pododstiny... a jelikoz se barva vlivem slunička apod časem mění tak je nejlepsi zajet tam kde michaji autolaky a presne vam podle vaseho odstinu zvoli barvu... ve škodovce vam namichaji barvu jakou melo auto když vyjelo z linky ale třeba po 6 letech např. u červeneho auta vidite že ta červena už neni takova jaka byvala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ to sice koupite ale kazda barva ma sve pododstiny... a jelikoz se barva vlivem slunička apod časem mění tak je nejlepsi zajet tam kde michaji autolaky a presne vam podle vaseho odstinu zvoli barvu... ve škodovce vam namichaji barvu jakou melo auto když vyjelo z linky ale třeba po 6 letech např. u červeneho auta vidite že ta červena už neni takova jaka byvala...

Sohlasím s Vámi, ale pro drobné opravy rýh do laku si myslím, že originál barva bude více než dostatečná.

Editováno: , autor: JayFader
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Caute. Dnes sa mi stal na mojej ciernej Octavii II skrabanec, cca 20 cm. Je tenky a vidiet ho len z blízka. Rad by som si ho dal opravit. Ako by som ho mohol spravit? Existuje nejaka folia na prekrytie, pripadne kolko by stala oprava prelakovanim? Ake existuju druhy oprav? Rad by som si to spravil svojpomocne. Napadlo ma, ze by som mohol dat auto navoskovat a by sa to "stratilo". Nachadza sa na spolujazdcovych dverach. Ďakujem sa kazdu pomoc. Nemam s tym ziadnu skusenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...