Přejít na obsah

Asi nefunguje sytič


hanesek

Doporučené příspěvky

Pozrel by som na hodnotu teploty na čidlách v motory cez vag ešte ked nieje naštartované či hodnoty zhruba odpovedajú vonkajšej teplote.

Ak je hodnota iná môže to znamenať že je problém v konkrétnom snímači alebo vo vedení či v konektore.

Ak je hodnota síce iná ako realita ale v rozmedzí platných hodnôt nezapíše sa to do závad.

Keď nenájdeš problém v čidlách skús odpojiť batériu a tým resetneš RJ motoru a znova si nastaví nové hodnoty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teplota ukazuje to co teploměr , ale jezdí to normálně tak to zatím nechám .

Jinak jsem ještě kontroloval tu chybu v rozvodu vzduchu a vypadá , že klapka chodí normálně a chyba se smazání zatím nevyskytla .

Při vyndání středových ofuků jsem si všiml , že schránka nad nimi by šla snad upravit . Mám ji otevřenou , ale vypadá nachystaná i na ty dveře . Stačilo by sehnat dvířka nebo se musí celý ofuk ?

post-33935-0-55998700-1356377422_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...