Přejít na obsah

ochranná folie na zadní nárazník?


Kazimir80

Doporučené příspěvky

Zdravim chlapi,

včera jsem se pěkně nasral, přijdu k autu, nějak si říkám co to mam za čmouhu na nárazníku a když přijdu blíž, tak jsem zjisil, že nějakej debil na parkingu parkoval stylem "dokud neťuknu" a při vyjíždění mi ještě odral bok nárazníku vpravo. Samozřejme lak v prdeli. uprostřed od rámečku SPZ tam mam párkrtát šrám a na straně jak od rašple tak 5x5cm odřenina.

Chlap co u nás ve firmě řeší autoprovoz říkal lehce brusnej vosk, ať z toho sejmu tu jeho barvu a tolik to nekřičí, ale jinak že je to na lak.

Tak si říkám hmm, dam 4 litry do laku a nějakej další kretén mi to odře o pár neděl pozdějc znova. Proto nemáte zkušenost s nějakou folii, co bych tam nalepil, nedokurvilo to vzhled auta, ale nějak to ochránilo a zamaskovalo to ty šrámy? Nemyslim hranu ze shora, ale přímo ten bok mezi hranou se senzorama.....

díky

K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti nepomůže. Dá se tam dát průhlrdná fólie ale ta ti pomůže maximálně od kamínků. Ale když se ti o to otře pitomec s jiným autem tak ti ji roztrhne a výsledek bude stejný.

Jediná pomoc na naše silnice je guma kolem auta jako na autodromu. Jsme prostě národ debilů a sobců.

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...