Přejít na obsah

MAXIDOT vo Fabii 1,v roku 2013 - nemozne????


kitt21

Doporučené příspěvky

Po prestudovani fora, mam pocit ze v sucasnej dobre, tj. roku 2013 zohnat a mat namontovany maxidot vo fabii htp elegance z roku 2005 je nerealne. Najde sa niekto, kto bude ochotny a este sa tym zaobera, zeby zohnal a namontoval maxidot?.. budem len rad... :kol-24:

- kedze vacsina ludi co sa tym zaoberala v tom uz "neficii" :kol-32:

- my ako majitelia najvyssich vybav sme takto ochudobneny o to co tam malo byt od vyroby :angry2:

post-71129-0-78929300-1358781647_thumb.j

Editováno: , autor: kitt21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš bych řekl, že to je otázkou ceny maxidoty jsou, např. první odkaz v googlu:

http://www.skodateile.cz/index.php?pg=products&menu=%C5%A0koda|Fabia|Panely%20p%C5%99%C3%ADstroj%C5%AF

Cena není zase o tolik vyšší, než za kterou mám maxidot já, a to to bylo od člověka, který v tom "fičí"

Máš asi pravdu, život jde dál a lidi prostě musí jít s dobou... V době, kdy se ty auta vyrábí se ty díly samozřejmě shání lépe, než po ukončení výroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že stačí hledat:

http://www.skoda-parts.cz/predmet.aspx?polozkaID=2

jen nevím, jestli tento shop ještě funguje

http://www.cc-autodily.cz/panel-pristroju-9

to je trochu moc :)

http://www.svspraha.cz/svspraha/eshop/41-1-Fabia-I/0/5/539-Budiky-Maxidot-Skoda-Fabia

jen se poptat

A to bych řekl, že to jsou nové kusy

Ale jestli nemají, možná už vyschl zroj pro všechny v této cenové kategorii

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od jakého roku se začaly do Fabie I montovat ty MAXIDOTy? Osobně jsem neviděl žádnou Fabii I s MAXIDOTem, všechny měly klasický pal. PC na displeji u otáčkoměru. V té době si zákazník mohl bybrat, zda chce jako příplatkovou výbavu pal. PC nebo MAXIDOT a nebo ten MAXIDOT bylo možné doobjednat jen k určitým verzím Fabie? Proč bylo těch Fabii I s MAXIDOTem tak málo? Kvůli vyšší ceně toho MAXIDOTu? Osobně bych ho také chtěl, ale v současné době se už hůře shání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od jakého roku se začaly do Fabie I montovat ty MAXIDOTy? Osobně jsem neviděl žádnou Fabii I s MAXIDOTem, všechny měly klasický pal. PC na displeji u otáčkoměru. V té době si zákazník mohl bybrat, zda chce jako příplatkovou výbavu pal. PC nebo MAXIDOT a nebo ten MAXIDOT bylo možné doobjednat jen k určitým verzím Fabie? Proč bylo těch Fabii I s MAXIDOTem tak málo? Kvůli vyšší ceně toho MAXIDOTu? Osobně bych ho také chtěl, ale v současné době se už hůře shání

Maxidot byl pouze k navigaci (= příplatek skoro 80.000 Kč) a k automatické převodovce (pouze jedna motorizace - 1.4 16V). Proto jich bylo z výroby minimum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda ze jste ze slovenska uzivatel Honza72 by urcite nejake sehnal...

Sehnal by?fakt??pro muj vuz?ja bych zaplatil to postovne,prip.keby to bolo pobliz hranic..a ono je to jedna vec ho mat a druha,mat ho aj namontovany...

Maxidot byl pouze k navigaci (= příplatek skoro 80.000 Kč) a k automatické převodovce (pouze jedna motorizace - 1.4 16V). Proto jich bylo z výroby minimum.

fabia 1 a navigacia? Tak to tedy koukam.to jsem jeste neslysel..a ani necetl,ani tady na fore.vau.co to bolo za navigaciu? Ako to ze potom su maxace pre rozne typy motorizacii??zacali potom vyrabat dodatocne?a montovali dodatocne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim co to tu píšeš. Budíky s mxidotem a navigace nemají nic společnýho, Jsou to dvě nezávislé věci pokud nejsou propojené přes TMC box.

Budíky jsou ke všem motorizacím, nebo určitě k většině motorizací.

Navigace DX jsou různé druhy podle koncového písmene, a jsou společný pro FI, Octavi I a Superba I.

Pokud si někdo pořídíte navi, tak pozor! Nepřehrává CD hudební, ale jen CD s mapovým podkladem. Pak je ještě lepší si k ní pořídit changer na 6cd.

Maxidoty na FI se dají mooc špatně sehnat v současný době. A cena se pohybuje kolem 6 000Kč a víc.

Jen podotknu že jsem je před pár lety pořídil s kompletním přizpůsobením za 5000Kč.

Doporučuji kontaktovat "Honza72" to je opravdový profesionál, mě propojil při montáži i rádio s maxidotem. Maximální spokojenost!!!! A dodnes to montuje, nedávno montoval známému maxidot do FII když mu odešli běžné budíky. A ví o čem mluví, jsou tam rozdíly před face po face, palivoměry atd. Pročtěte tu forum a dozvíte se vše.

Příjemné čtení.

Editováno: , autor: Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se hádat, protože ten katalog příslušensví teď nemůžu najít, abych si přečetl podmínky, ale tam maxidot byl také, a pokud si člověk objednal auto i s nějakým příslušensvím, tak mu to tak dodali, ne? Je však pravda, že to vůbec nemuseli montovat na lince a dával to tam prodejce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U jednotkové Fabie byl Maxidot jen s navigací, tak jak je napsáno výše (mám doma dost katalogů na FI a tam je to jasně napsáno). Jako ND stojí přes šestnáct tisíc Kč, jestli se vůbec dá ještě objednat. Škodovka totiž končí s dodávkou ND na auta, od jejichž ukončení výroby uplynulo více jak pět let (moje vlastní zkušenost).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...