Přejít na obsah

Tlumení hluku od kol


skater

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Konečně se někdo zabýval změřením hlučnosti uvnitř vozu a porovnání OIII s OII,
test vyšel ve včerejší MF DNES. V testu se mj. píše: „V odhlučnění valivého hluku
od kol udělala nová octavia největší skok …“, tak doufejme, že novináři mají
pravdu. Píše se zde také o snížení aerodynamického svistu a zlepšení tlumení
motoru.

 

6.rychl. stupeň, zimní pneu 225/45 R17

                  OIII           OII

100 km/h - 62,7 dB - 68,9 dB           

120 km/h - 64,3 dB - 69,6 dB           

140 km/h - 66,5 dB - 73,1 dB          

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Bol som na skusobnej jazde s predvadzacou O3, kedze to bol diesel chcel som aj benzinovu, no tu na Sk ziaden predajca nema predvadzaciu O3 benzinovu ( potvrdene z centra Skoda auto slovensko) tak som sa previezol na Fabii 2 a zistil som obrovsky rozdiel v hluku od kamienkov ( zimne posypy ) na podvozok v prospech O3  :kol-47: . Predajca mi tvrdil, ze to je ochranou podvozku proti kamienkom u O3, u nas 46€ doplnok. Ma s tym niekto skusenosti? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Mám oct.1,6 tdi-cr facelift 3/2011, 100tis.km a teraz týždeň oct.III tiež 1,6 tdi-cr 1100km.Mám pocit,že je výrazne tichšia aj od kolies aj od motora.Motor je nejaký zmenený,bežným pohľadom som ani po odobratí krytu nenašiel filter oleja.Neviem,či niečo robili s prevodmi,ale zdá sa živšia.

Strčili mi tam start-stop systém,nevie niekto,či sa dá vypnúť trvale cez zásuvku?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...