Přejít na obsah

Fólie na okna


Whitek

Doporučené příspěvky

Kluci nevite o nekom v Praze a okoli - FABIE COMBI - od B sloupku dozadu... Diky -_-

PS: jeste to musi projit schvalenim... :(

Mam na Kokte folie z Hostivic, cca 5km smer Karlovy Vary, stalo ne to 4000 a jsem taky naprosto spokojen. Auto jsem tam dal v devet rano a kolem poledne bylo hotovy. Je po prave strane pri jizde od Prahy a je u toho nejaky autobazar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nově fólie Bruxsasfol Charcoal 23. Montáž Autosklo Holešovice (www.autoskloholesovice.cz).

Zkušenost dobrá, bylo to rychlý a je to prakticky dokonalý. Pouze na dvou místech se pod fólie

dostaly dva psí chlupy, kterých máme v kufru plno z převážení psů, takže to jsem jim i odpustil...

post-3343-1185799439_thumb.jpg

post-3343-1185799467_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnes sem si nechal udělat folie Suntek od fy. Trieste, zadní dveře HP35 a kufr HP20, atest je mezi folia a sklem, folie se lepi zevnitř a trvalo to cca 1 a půl hodiny

jinak vše již tady napsal Matys06

Čau, pokud můžeš, tak sem dej fotky. :palec2:

Taky mám čerství Sunteky od Fa-Trieste, zastoupení maj přímo v Olomouci

Editováno: , autor: Petr 103
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim vsecky,taky mam ted cerstve folie atest sem dostal krom prednich,dal sem totiz vsude stejne a to CP20 ;) delal mi je Michal z fora (dabel) :palec2: maximalni spokojenost a protoze nemam klimu tak potesi ze tam neni hned jak ve skleniku :prc:

jinak cajty sem zatim nepotkal....musim zaklepat,ikdyz zajima me jestli se nekdo setkal s blbyma kecama ohledne folii i ve predu...kdyztak na technicke stahnu predni okna a odmontuju klicky lol

post-1940-1186517218_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad: Autofolie Hostivice, p. Meduna:

Spokojenost maximální, 9 bodů z 10 :pale2:

Folie dělá Llumar, my máme na předních bočních AT35GR(takže bez štítků, proto jeden bod dolů, ale stejně je to jen pro klid duše a o tom, na koho od PČR a STK člověk narazí), zadní boky a 5. dveře AT15GR(se štítky 8SD). Fotka vzorníku tady BTW na stojanu to vypadá celkem světle :)

Vyndavá skla mimo lepených a musim říct, že na kvalitě je to sakra znát oproti OII, kterou nám dělali v Holešovicích bez vyndání a pár ostatních aut, co se tu u nás pohybují. Bál jsem se pazvuků apod. kvůli demontáži tapeců, ale dokonce je nějak líp usadil a zmizelo 99% zvuků, co jsem nemohl lokalizovat :palec2:.

Celé to trvalo cca 4hoďky s tím, že jsem tam autí nechal, ale lze si i počkat a koukat pod ruce, což ale asi není každému příjemné (hlavně tomu kdo montuje lol) a já se tam rozhodl i díky referencím mimo jiné i od fy BMW Bychl a spousta dalších kamarádů autí nechat.

Cenu jsem měl "ze známosti", ale i ofiko ceny za 5 oken (boky a 5.dveře) jsou ok - kraťas F a O(I/II) 4000,-; kombi F a O (I/II) 5000-5500 a Sup 5500.

Je to s atestem a kartičkou v laminátu, ovšem pokud chcete něco na přední boky a je to přes povolenou úroveň, tak bez štítku na tyto okna - já to risknul. :)

Takže resumé zní, 9 z 10 bodů a plně DOPORUČUJU a lituju, že Kokta byla v Holešovicích...

Fotky auta dodám, jen se musím dokopat ;)

Kluci nevite o nekom v Praze a okoli - FABIE COMBI - od B sloupku dozadu... Diky -_-

PS: jeste to musi projit schvalenim... :(

Mam na Kokte folie z Hostivic, cca 5km smer Karlovy Vary, stalo ne to 4000 a jsem taky naprosto spokojen. Auto jsem tam dal v devet rano a kolem poledne bylo hotovy. Je po prave strane pri jizde od Prahy a je u toho nejaky autobazar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autofolie Hostivice u Prahy - spokojenost, detaily hír :)

Koukám že v Holešovicích špatná zkušenost. Asi je to jako obvykle o konkrétním jedinci který to dělá...

Mám fólie z Holešovic cca měsíc a vše je ok, doufám že se žádné bubliny neukážou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autofolie Hostivice u Prahy - spokojenost, detaily hír :)

Koukám že v Holešovicích špatná zkušenost. Asi je to jako obvykle o konkrétním jedinci který to dělá...

Mám fólie z Holešovic cca měsíc a vše je ok, doufám že se žádné bubliny neukážou...

Jj, mám podezření, že to tam tenkrát sfoukli jako "školící auto"... Ale už od 2 lidí jsem slyšel, že jejich kvalita upadá a těží z renomé z minulosti. Na druhou stranu nikdo není 100%tní, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro všechny co mají ještě pochybnosti, jak by to mělo být:

Čelní skla nesmí být upravena ani čirými fóliemi.

Na bočních sklech sloužící k výhledu z místa řidiče nesmí být po úpravě skel celková propustnost menší než 70% .

Fólie na zadním skle nesmí zakrývat na vozidle schválenou třetí brzdovou svítilnu.

Skla upravená pomocí schválené fólie musí být opatřena štítkem s číslem atestu a označením výrobce .

Majitel vozidla musí obdržet od autorizované instalační firmy Osvědčení o úpravě zasklení.

:palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro všechny co mají ještě pochybnosti, jak by to mělo být:

Čelní skla nesmí být upravena ani čirými fóliemi.

Na bočních sklech sloužící k výhledu z místa řidiče nesmí být po úpravě skel celková propustnost menší než 70% .

Fólie na zadním skle nesmí zakrývat na vozidle schválenou třetí brzdovou svítilnu.

Skla upravená pomocí schválené fólie musí být opatřena štítkem s číslem atestu a označením výrobce .

Majitel vozidla musí obdržet od autorizované instalační firmy Osvědčení o úpravě zasklení.

:palec2:

o tomto sem vedel a stejne mam predni tmavsi,nechci mit predni svetle a zadni tmave,nelibi se mi ....a co se tyka celniho skla tak ja slysel ze nesmi byt zakryto vice jak nejake procento z velikosti celeho skla,v tom pripade to je pekny podel na nas ridice :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro všechny co mají ještě pochybnosti, jak by to mělo být:

Čelní skla nesmí být upravena ani čirými fóliemi.

Na bočních sklech sloužící k výhledu z místa řidiče nesmí být po úpravě skel celková propustnost menší než 70% .

Fólie na zadním skle nesmí zakrývat na vozidle schválenou třetí brzdovou svítilnu.

Skla upravená pomocí schválené fólie musí být opatřena štítkem s číslem atestu a označením výrobce .

Majitel vozidla musí obdržet od autorizované instalační firmy Osvědčení o úpravě zasklení.

:palec2:

platí to samé pro pokovení ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro všechny co mají ještě pochybnosti, jak by to mělo být:

Čelní skla nesmí být upravena ani čirými fóliemi.

Na bočních sklech sloužící k výhledu z místa řidiče nesmí být po úpravě skel celková propustnost menší než 70% .

Fólie na zadním skle nesmí zakrývat na vozidle schválenou třetí brzdovou svítilnu.

Skla upravená pomocí schválené fólie musí být opatřena štítkem s číslem atestu a označením výrobce .

Majitel vozidla musí obdržet od autorizované instalační firmy Osvědčení o úpravě zasklení.

:palec2:

platí to samé pro pokovení ?

Ano,platí to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja daval i s prednima 4500,ted jsem koukal na fakturu,takze cena normal..mam ten samej suntek,proc jsi nedelal i predni?Za dve hodky jsem to mel komlplet a byl jsem u toho

Přední sem nedělal,protože to chci mít přesně jak to má bejt.A protože mám přední zabarvený z výroby tak nemůžu.... :feve::feve::feve: .Čas sem neřešil dělal to sám tak nevym jaká je normální doba,aspoň sem poznal "krásy" tohoto města.

No já je mám taky tónovaný z výroby a nechal jsem u nich dát zatmavení 20% a atest jsem normálně dostal, se vším všudy (na skle i na kartě) a na STK nic neřešili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja daval i s prednima 4500,ted jsem koukal na fakturu,takze cena normal..mam ten samej suntek,proc jsi nedelal i predni?Za dve hodky jsem to mel komlplet a byl jsem u toho

Přední sem nedělal,protože to chci mít přesně jak to má bejt.A protože mám přední zabarvený z výroby tak nemůžu.... :feve::feve::feve: .Čas sem neřešil dělal to sám tak nevym jaká je normální doba,aspoň sem poznal "krásy" tohoto města.

No já je mám taky tónovaný z výroby a nechal jsem u nich dát zatmavení 20% a atest jsem normálně dostal, se vším všudy (na skle i na kartě) a na STK nic neřešili

A když sem se ptal jestli mi taky daj folie na přední boční, tak mi řekli, že ne, že je mám tonovaný už z výrobny (tak nějak trochu dozelena - aspoň mi to tak připadá :) ) tak mi někdo řekněte, jak je to možný. Tak nějaká firma to udělá bez problému s atestem a jiná ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja daval i s prednima 4500,ted jsem koukal na fakturu,takze cena normal..mam ten samej suntek,proc jsi nedelal i predni?Za dve hodky jsem to mel komlplet a byl jsem u toho

Přední sem nedělal,protože to chci mít přesně jak to má bejt.A protože mám přední zabarvený z výroby tak nemůžu.... :feve::feve::feve: .Čas sem neřešil dělal to sám tak nevym jaká je normální doba,aspoň sem poznal "krásy" tohoto města.

No já je mám taky tónovaný z výroby a nechal jsem u nich dát zatmavení 20% a atest jsem normálně dostal, se vším všudy (na skle i na kartě) a na STK nic neřešili

a mas teda tonovane vsecky okna jo?me rekli ze at dam cokoliv na predek tak mam smulu protoze okna uz mam tonovane z vyroby....ale zase kdyz to nemas moc tak to asi na STK zas nejak neresi....mrknou na karticku a na skla a kdyz vidi tak prece nebudou zbytecne delat problemy,aspon tak bych to delal ja :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja daval i s prednima 4500,ted jsem koukal na fakturu,takze cena normal..mam ten samej suntek,proc jsi nedelal i predni?Za dve hodky jsem to mel komlplet a byl jsem u toho

Přední sem nedělal,protože to chci mít přesně jak to má bejt.A protože mám přední zabarvený z výroby tak nemůžu.... :feve::feve::feve: .Čas sem neřešil dělal to sám tak nevym jaká je normální doba,aspoň sem poznal "krásy" tohoto města.

No já je mám taky tónovaný z výroby a nechal jsem u nich dát zatmavení 20% a atest jsem normálně dostal, se vším všudy (na skle i na kartě) a na STK nic neřešili

A když sem se ptal jestli mi taky daj folie na přední boční, tak mi řekli, že ne, že je mám tonovaný už z výrobny (tak nějak trochu dozelena - aspoň mi to tak připadá :) ) tak mi někdo řekněte, jak je to možný. Tak nějaká firma to udělá bez problému s atestem a jiná ne.

a mas to aji zapsane v karticce?protoze atest pod folii mam na vsech ale v karticce jsou zapsany jen zadni bocni a zadni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...