Přejít na obsah

Záměna převodovky Octavia 1,6 za SDi? je možná?


Derek

Doporučené příspěvky

Prosím o radu. Na octávě I  motor 1,6 75 kW mi ted při cca 230 tis. odešla převodovka kod DUU - vysypaly se nýty a urvaly zub na hrušce a ten pak oddělal zbytek...

Sehnal jsem si starší převodovku údajně s SDi a zajímalo by mě jestli je tedy možná záměna....

Četl jsem že lamely jsou jiné Sdi prý 2OOmm a benzin 21O mm a jiné převodové poměry.

Má někdo zkušenost se záměnou těchto převodovek? Co poloosy, převody, řazení atd...Jsou stejné a nebo rozdílné?

Pročetl jsem celé forum a názory se různí takže jsem s toho jelen...:-)

Může mi někdo poradit?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Neviem presne tie lamely to sa da zistit inde ,ale viem urcite ze do SDI sa nesmie dat prevodovka z 1,6 lebo auto bude fungovat ale pri 3000 rpm ide miesto 125Km iba 95Km na 5kvalte opacne to bude lenive. Rozhodne si tam daj repasovanu prevodovku s opravenými nitmy (kurvitko) lebo ja som dal pri 140t km starsiu bez repasu a nedavno pri 170t sa tato prevodovka rosipala nastastie v mieste bydliska. Tak mam v tomto nemeckom aute uz tretiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...