Přejít na obsah

Sklopení pravého zrcátka při jízdě zpět


PetrL

Doporučené příspěvky

No použité bych se bál kupovat, většinou prodávající ani neví, jestli je to zrcátko sklopné nebo není - vlastní 3/4 roční zkušenost při hledání sklopných zrcátek (sklopných k autu). Jak se to vlastně pozná, jestli je náhodou nemám třeba  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrá otázka:-) Nejspolehlivější orientece je podle kódu (tuším, že bývá za sklem zrcátka, ale nejsem si teď jistý), pak se dá orientovat podle konektoru a počtu drátů - z hlavy nevím, lze vyhledat ve schématu. No a pak to prostě poznáš, což znamená kupovat jen střeva a ne kompletní zrcátko (tedy bez barevného krytu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím, kde koupit kost pro sklápění+paměť za cca 2 tisíce...

 

Jinak pr osklápění je podmínka správné zrcátko (s pamětí=potenciometry vychozí polohy) a správná jednotka s tahovačky, nejlépa VW či seat, tam to bylo i bez sedaček. Tuhle sadu mám doma, čaká na instalaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No počkej, ono se přece sklápí jen pravé ne? Ka_r_los mění obě, protože má před FL , tak aby měl FL... Já když mám už FL, tak bych mohl měnit jen pravé ne?

 

Ale u mě to stejně asi neprojde. Mám dodělané jednotky na automatické sklápění, takže to by pak nefungovalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...