Přejít na obsah

Váha vzduchu 1.9 TDI 66 kW


Duun

Doporučené příspěvky

Jestli Ti jde o váhu vzduchu, tak nad váhou vzduchu není třeba uvažovat jakou. VŽDY JEN ORIGO BOSCH!!!

 

 

A pak nevím co to máš za programy protože mně ETKA na dotaz na číslo 036906051 vyhodí "čidlo tlaku". Nic s "konektorem", nic s "váhou".

 

post-57881-0-06455300-1366011843_thumb.j

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

Zdravím pánové! Potřebuju poradit. Podle VAGu mi umřela váha vzduchu, projevuje se mi to hlavně při startech, kolísání otáček a celkově nicmoc tah.. nicméně když odpojím kabel na vázem tak je to celkem ok.

Každopádně teď se dívámm že objednám origo novou váhu a nějak se v tom nemůžu zorientovat. Mám 1,9 TDI 66kw, r.v. 2003 ve velkým techničáku je u motoru označní ALH. Pokud se nepletu, měl bych koupit např. tuto váhu?:

http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/autodily-skoda/octavia/elektrosoucasti/vahy-vzduchu/2194-meric-hmotnosti-vzduchu-octavia-od-r-97-2010-1-9-tdi.html

 

... mate mě dost rozdílná cena u různých dodavatelů, líta to +/- 1000 kč. Díky za radu.

 

EDIT: Například podle označení, bych to měla být i tato váha:

http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/06a906461x-vaha-vzduchu-1-9tdi-bosch-11508.html

ale podle fotky vypadá dost inak, konektor by mohl sedět, ale má to nějaký jiný tvar toho čidla, to je jedno???

Editováno: , autor: Johny_F
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně první krok je udělat VAG,co já mám nejlepší zkušenost a opravdu to je garance-diagnostiku provádět pouze v orig škoda servisu.Mě auto netáhlo, 2 měsíce laborování u neznačkových dílen-diagnostika dvakrát a neukázalo to nic.Vyměnil jsem na rady naftový filtr,ventil N75,teplotní čidlo a pořád nic.Pak,že prý je nutné vyndat čerpadlo a dát ho do servisu BSH,(Cena opravy cca 10000)protože pravděpodobně má nízký tlak či jinou závadu a proto to nejede.Došla mi trpělivost a zajel jsem do značkové dílny škoda.Závada nalezena hned-01237 - Ventil pro odpojeni paliva (N109).Objednal jsem si hned nový u AMD autodíly Pardubice (http://www.amd-autodily.cz/elektricka-vybava/elektromagneticky-odpojovaci-ventil.html)

 

Stačilo 15 minut práce a oprava byla hotová.Jinak na mé octavii je např.váha vzduchu Pierburg,která se viz.info techniků škoda téměř nemění.Po faceliftu-po roce 2000 jak na běžícím pásu.Jinak nová v škoda prodejně stojí cca 4500 kč...

Editováno: , autor: Jindina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj, mám 66kw rv2000 po faceliftu. Opět mi asi začala blbnout váha vzduchu. Už jsem ji měnil přibližně při 180.000km a teď mám 340.000km a začíná to zase. Někdy jede v pohodě a někdy se dostanu do otáček a najednou jako by mi někdo chytil prdel a držel mne za ni. Pomůže, když zastavím, vypnu motor a opět nastartuju. Někdy to vydrží napořád a někdo to zase při záběru ve vyšších otáčkách vypadne. Podle mne to je opět ta váha.

Nevíte kde se dá sehnat, popřípadě nějaký kontakt na někoho mimo orig servis? Tam bych za ní dal víc, než je hodnota auta :-) Jsem z Prahy.

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...