Přejít na obsah

Váha vzduchu 1.9 TDI 66 kW


Duun

Doporučené příspěvky

Zdravim, moja Octavia akosi casom prestala zvladat nemecke dialnice. je to TDI 66kW MR2000 ma cosi okolo 90000 km, ziaden chiptuning. Zacalo sa to kolisanim vykonu pri maximalnej rychlosti - take jemne pohupavanie a potom co to nakoniec prestalo je to z vykonom postupne kazdym mesiacom o cosi horsie. Podla vacsiny for co som pozrel to podla mna vychadza na vahu vzduchu, kazdopadne chcem poziadat o vas nazor. V prilozemom subore je meranie na VAG kategoria 01 skupina 03 10 a 11 v 3 stupni od 1600 ot. naplno do 3000 ot. Niesom automechanik a taketo meranie som robil prvy krat, takze nemam skusenosti o ktore by som sa mohol opriet, kazdopadne ako som pisal, podla dielenskej prirucky to bude asi vahou vzduchu (G70).

:rtfm:

LOG_01_003_010_011.CSV.txt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

zdravim vas vsechny,mam tu proble.chci vymenit vahu vzduchu mam ji spatnou a absolutne nevim jakou.mam O1 r.v2001 1.9tdi 66kw..samozrejmne chci tu nejlevnejsi variantu ale jedna od starline stoji 1500 a od bosh 3000 a jinak jsem videl aji za 7000kc...muzete mi tu rict jaky stim mate zkusenosti?pouziva nekdo tu starline za 1500kc??k te by jsem se priklanel..jinak nevim jestli porusim pravidla,ale sortiment ze ktereho vybiram je tu kouknite.

http://www.e-cat.cz/c-1314088_1960793_1960...hy-vzduchu.html

za predem vase rady moc dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
zdravim vas vsechny,mam tu proble.chci vymenit vahu vzduchu mam ji spatnou a absolutne nevim jakou.mam O1 r.v2001 1.9tdi 66kw..samozrejmne chci tu nejlevnejsi variantu ale jedna od starline stoji 1500 a od bosh 3000 a jinak jsem videl aji za 7000kc...muzete mi tu rict jaky stim mate zkusenosti?pouziva nekdo tu starline za 1500kc??k te by jsem se priklanel..jinak nevim jestli porusim pravidla,ale sortiment ze ktereho vybiram je tu kouknite.

http://www.e-cat.cz/c-1314088_1960793_1960...hy-vzduchu.html

za predem vase rady moc dekuju

Ahoj :)

Jak správně píše mistr oprav Garny, tak Starline ne.. Tak nějak můj obyčejný selský rozum mi říká, že ty napodobeniny moc nevydržijou, a protože na váze vzduchu strašně moc záleží (!) (spolehlivý chod motoru, spotřeba, atp.) rozhodně bych na Váze penězi nešetřil. Jsou určitě části vozu, kde značka/neznačka až tak nevadí, ale na těhlech veledůležitých komponentech podle mne ano.

Teprve u toho Bosche bych začínal přemýšlet.. :palec2:

p.s. to samé jsu kdysi řešil s Lambda sondou. Ale protože na Lambdě taktéž záleží, tak jsu se nenechal zmást napodobeninami z Číny a koupil originální díl - dražší, ale spolehlivější :palec2: Už 1,5 roku pohoda.

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj :)

Jak správně píše mistr oprav Garny, tak Starline ne.. Tak nějak můj obyčejný selský rozum mi říká, že ty napodobeniny moc nevydržijou, a protože na váze vzduchu strašně moc záleží (!) (spolehlivý chod motoru, spotřeba, atp.) rozhodně bych na Váze penězi nešetřil. Jsou určitě části vozu, kde značka/neznačka až tak nevadí, ale na těhlech veledůležitých komponentech podle mne ano.

Teprve u toho Bosche bych začínal přemýšlet.. :palec2:

p.s. to samé jsu kdysi řešil s Lambda sondou. Ale protože na Lambdě taktéž záleží, tak jsu se nenechal zmást napodobeninami z Číny a koupil originální díl - dražší, ale spolehlivější :palec2: Už 1,5 roku pohoda.

Ahoj Váhu 0 281 002 757 sezenu za 2000, kontakt obchod78@seznam.cz je nová nepouzita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...

Mě to zdechlo ze dne na den a vypadalo to že odešlo turbo.Normálně mě turbo zabralo kolem 1700 otáček ale jak to odešlo tak jako by tam nebylo.

Nejjednodužší bylo půjčit si váhu od někoho kdo má stejnej motor.V mojem případě to byl strejda.

Výměna trvala asi 3 minuty. Vyšroubovat a zase zašroubovat 2 šroubky dokáže každej blbec.

Hned po nastartování a přidání plynu bylo jasné že je to váhou.Koupil jsem novou v náhradě za 890 Kč a jezdím jako král :)

Jak tak na to koukám tak jsem to nějak po***l.

Odpovídat na 5 let starej toppic je asi blbost. No nic no . Stalo se :feve:

Editováno: , autor: coffin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,

nebyl by tak někdo hodný nebo neví někdo jaké je origo číslo dílu váhy vzduchu na Oct. I , 05/2000, 66kw.

 

Našel jsem 06A906461, ale údajně chybí ještě poslední písmeno, abych mohl díl objednat.

Přímo na váze je ale pouze toto číslo.

 

Díky moc předem

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...