Přejít na obsah

Octavia III RS / RS 230 / RS 245 / RS 4x4


PTiCA

Doporučené příspěvky

a o co běží Libero ? RSIII sotva začali prodávat a ty už jí chceš rozebírat ?  :D

rozoberať??..neblázni :D

ide predovšetkým o to,že to inovované riadenie má "umocniť" pociť zo športovej jazdy a tzv.minimalizovať to klasické prekladanie rúk po volante pri točení..uvidíme čo realita  :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti viewrovi, ale dnes jsem viděl černou - lehe spinavou O III a opravdu nic moc, nevýrazné tuctove auto..... přitom O II v černé byla pěkná...

 

No Hravec, teď si mi to tedy nandal, akorát že ve špatném vlákně, ale prosím ostatní, nezlobte se ne něj, je prostě prchlivej a pak se to vždycky obrátí proti němu....  -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry, ale nic jsem Ti nenandal, ani nic mandát nechtěl, jen jsem napsal svůj pravdivý názor podložený skutečnosti.... slušné jsem se Ti omluvil, aby jsi to nevzal osobně a bohužel se tak stalo, OK příště bez omluvy....

Omlouvam se za OT.... ale někdo je méně chápavý a více chytlavy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to s tebou tedy nemohu souhlasit. Kožené jsou dost na hovno.

 

1/ Špiní se, stačí sedat v džínách a špatně se ta barva z toho dostává

2/ V zimě ve vymrzlém autě jsou sedačky totálně ledové oproti textilním a pomaleji se zahřívají

3/ V létě, když pere slunce do auta jsou sedačky zase totálně horké

4/ Kůže se mačká a švy praskají užíváním

 

A neříkej, že nemám zkušennosti, v práci máme všechny auta v kůži.

 

Oproti tomu mám všechny auta své s textilem a nezaznamenal jsem problém žádný, akorát snad, že z nich jde blbě rozpatlaná čokoláda ;)

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ve svém alkantara/kůže - měl jsem z toho obavy, ala po pul roce užívání - výborna kombinace.... z alkantary strach nemám, je uzasna, snad jen jestli ta kůže na krajich nebude praskat.... co mě spíš štve je kůže na volantu, která je daleko haklivejsi na poškození než u O II.... mám po pul roce volant víc dodrapany než u O II po čtyřech letech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...