Přejít na obsah

Zvuková signalizace zapnutých světel


mhhory

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mám takový dotaz. Koupil jsem si auto, a když zapnu potkávací světla tak vše funguje, vypnu motor a stává se mi že nechám puštěná světla. Dřív jsem byl zvyklý, že při otevření dveří začne pípat. Nyní se to neděje.

 

Pokud přepínač světel přepnu do polohy parkovací světla, tak to funguje - tzn. zvuk upozornujě.

Stropní světlo při otevření dveří rovněž funguje. Nejde mi zvuk, pouze pokud mám puštěné potkávací světla.

 

Nevíte v čem by mohl být problém ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no až přijedu tak se na to podívám, otázkou je zda když mám nastavené comming home a leaving home .... .interval na 10s, tak logicky by to pípat nemělo protože to je tak nastavené, že se to automaticky zapne.

Pokud bych interval vypnul, tak by to musel už pípat.

 

Vyzkouším obě varianty a dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mně se právě nevypínají, to je to proč to tu řeším.... a když se nevypínají tak bych je vypnul ručně, ale očekával bych že mě to upozorní zvukem, ale ani to se nekoná....

 

takže hledám co kde může být špatně, možná je někdě něco špatné nastavené. Nevypínají se světla když auto zamknu dálkovým ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...