Přejít na obsah

Columbus - aktualizace map


Doporučené příspěvky

Taky bych rád aktualizoval mapy v Columbusu do Superbu II r.v. 2010.

Na Škoda stránkách jsem našel návod, že se musí stáhnout mapové podklady na SD kartu 32GB, protože ty soubory mají 16.3GB.

Je to správný postup aktualizace do staršího Columbusu nebo to jde aktualizovat z DVD jak zde píšete?

Kde se dají sehnat data potřebná na vypálení DVD pro tuto aktualizaci?

Díky za info...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak mapy mám aktualizované V10 East europe (2014) - instalace opravdu trvala 1h10min a v průběhu instalce jsem zkoušel zmáčknout tlačítko eject a opradu se zobrazí: " Navigační data se ukládají.Předčasné vyjmutí DVD přeruší ukládání". Ve spodní části obrazovky je vidět graficky průběh ukládání (v jaké je fázi).

Potom stačí stisknout "Zpět" a ukládá se to dál. Přes Setup si po uložení potvrdíte uloženou verzi nových map (v mém případě east europe 8049).

Mám to nafocené, ale nevím jestli se podaří sem vložit fotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pre aktualizáciu FW je potrebné vedieť aký veľký HDD je v navigácii. Poradí, prosím, niekto ako to zistiť bez toho aby musela ísť navigácia von? Podarilo sa mi zistiť jedine to, že pre hudbu je vyhradených necelých 19 Gb. Mám superb 06/2009, HW 3T0 035 680 (bez ďalšieho písmena), verzia HW: H11, verzia SW 1104.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nevím,já jsem si tam dával FW a nějak jsem neřešil jaký tam mám HDD,zatím to funguje a mám to tam nahrané už asi rok

Poprosil by som prípadne o podrobný návod (môže byť aj na SZ), aby som niečo nepo...l. Mám columbus (3T0 035 680, teda bez ďalšieho písmena) superb 06/2009, verzia HW: H11, FW: 1104. Rád by som tam dostal FW 5269, údajne treba inštalovať postupne niekoľko verzí od staršej po najnovšiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...