Přejít na obsah

Predné svetlá, žiarovky


kajovod

Doporučené příspěvky

Řeší se tu žárovky které nejsou zrovna lacinné, tady dávám malý příspěvek důchodce k výdrži žárovek tak aby bylo zachováno napájecí napětí a tím i maximální udaná svítivost. Každý varistor nebo pozistor a jiné vymoženosti mají při zatížení pořád dost velký odpor a tím i úbytek napětí a potom i drahá žárovka +60- 110 % svítí jako Čína za 40 Kč.

Pozvolný start žárovky.rar

Editováno: , autor: ok1zfp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Night Breakery jsem měl kdysi na cliu...svítily parádně oproti standardu, byla to snad i ta první generace...praskalo to jak šlupky...takže na zimu jsem tam dával tyhle osramky a na léto když není tma tak nějaký modrý (svítily bíle) ale jet s nima za tmy bylo vo hubu :-D

Na rapidu nechám standardy nebudu se do toho vůbec montovat...v noci a za tmy moc nejezdím, v zimě za tmy jen město který je osvětlený takže jako vždy - neřeším :-D

 

Až vymyslej tu H15ku která bude svítit pěkně bíle a solidně dálkově s rozumnou výdrží tak potom prosím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, plánujem kúpu Philips X-treme vision, no v rôznych testoch na nete ich porovnávajú väčšinou s Osram NB unltd. - a práve philipsy majú oproti osramom mierne o čosi navrch. Čítal som, že väčšina z vás preferuje alebo už svieti s osramom, no má niekto skúsenosti s philips x-treme vision? Má ich niekto na Rapide, alebo nejaké skúsenosti z iného vozu? Osramy sľubujú belšie svetlo, pretože majú modrú baňku - a to je práve to, čo ma trochu odradzuje. Myslím že ten odtieň asi zafarbí svetlomet trochu do modra v "off" stave a v čírom skle svetiel to asi predpokladám dosť vidieť nie? Máte niekto foto v nerozsvietenom stave?

Inak tie Philipsy tiež svietia belšie než klasické H7, no nemajú celomodrú baňku a majú pochromovanú špičku. Ide mi totiž skôr o kvalitu než efekt a svietivosť je zhruba rovnaká. Nejaké skúsenosti a rady??

post-88451-0-21167000-1410887388_thumb.j

post-88451-0-53402600-1410887396_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Night breaker ( verze plus - jiz se neprodava) jsem mel, najel jsem s nimi tak. 20 000 km a svitily dobre. Modre banky se neboj neni to videt, neni to na tuning ale na ucinek. V mem peugeotu 306 rozdil oproti bezne zarovce obrovsky, lidi hned blikaji kdyz mas spatne nastaveny sklon. Dava to belejsi svetlo ( a vice svetla) a tedy vsechny odrazky, cary a znacky najednou sviti zdaleka a to je parada.

Phillips nemam ozkouseno ale asi to bude podobny, nebal bych se toho

Za sebe budu do rapida objednavat xenony. Za 12000 by byla vecna skoda je nevzit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tak jsem vymenil halogeny za xenony na rapidu , koupil jsem je za 9tis komplet na inzerát nové zabalené komplet osazené, a vyzkoušel jsem 3 druhy h7 ale xenonům se nic nevyrovná , je to pecka, výměna celkem v poho jen se musí povolit podběhy vpředu a povolit nahoře nárazník a maska a povolit světlo a při montáži světla trochu nárazník odehnout, konektor a vše pasuje , nepotřebuje to žádnou úpravu kabeláže ani soft a přestali mi pozhasínat světla při zatáčení na místě ty xenony drží intenzitu, doporučuju :kol-24:

Editováno: , autor: heckeer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já bych je zkusil, to žluté světlo z denního mě dost irituje. Zkoušel jsem čínské modré H15 a tam ale byly těžce bídné dálkovky. Když na ně náhodou narazíte někde v českém shopu, tak zkuste hodit prosím link.

Editováno: , autor: amissus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu že je to u Osramu novinka (9.9.2014) , tak počítám že to nějakou chvilku bude trvat, než  bude prodej i u nás. Cena je v DE je vcelku vysoká, uvidíme, co v ČR. Mám xenony, až budu znát cenu, pouvažuji....  :kol-31: Ty žluté dálkové jsou hrozné....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

V tom shope majú aj modré H8 od Osramu - tiež novinka. Btw tie všetky namodralé žiarovky možno plnia ten efekt belšieho svetla, ale v tých čírich rapiďáckych svetlách to nevypadá moc dobre, aspoň za mňa nie.

Možno tá modrá H8 do čiernych hmloviek - tam by to nebolo až tak vidno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem vymenil halogeny za xenony na rapidu , koupil jsem je za 9tis komplet na inzerát nové zabalené komplet osazené, a vyzkoušel jsem 3 druhy h7 ale xenonům se nic nevyrovná , je to pecka, výměna celkem v poho jen se musí povolit podběhy vpředu a povolit nahoře nárazník a maska a povolit světlo a při montáži světla trochu nárazník odehnout, konektor a vše pasuje , nepotřebuje to žádnou úpravu kabeláže ani soft a přestali mi pozhasínat světla při zatáčení na místě ty xenony drží intenzitu, doporučuju :kol-24:

chapem teda spravne ze si menil komplet cele svetla ? nestracas tym zaruku ked si to montujes sam

tiez som nad tym rozmyslal, ta cena za ktoru si to splasil je dost dobra, za tolko by som do toho uz aj siel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...