Přejít na obsah

roomster a columbus


Doporučené příspěvky

tak jsem nakonec odmontoval columbuse a zjistil jsem, že tam nějaký převodník je. Jenže je úplně jedno jestli je rádio zapojeno přímo do kabeláže z auta nebo do toho převodníku. Dokonce jsem zjistil, že navi naběhne po zapojení rádia, ale do minuty zase nefunguje a ukazuje mi jen kudy jedu. Nereaguje, když se vychýlím z trasy. Takže nevim, jestli je převodník vadný nebo kde je chyba. Dokáže někdo poradit?

Editováno: , autor: panJindra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravim odborníky :-)

Mam radio z číny, ale poblemy stejné. Radio jsem zkoušel v Oct2 a tam komunikace funguje. V mojí fabii před Fcl ale nefunguje..... usuzuju tedy že potřebuju převodnik CANu 2,0 1,6.... Nemá někdo možnost ho výhodně prodat? Vím že občas a lidi co to dělají, mají lepší ceny jako origo servis :-)

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prevodnik jsem nakonec koupil novej... Ale ejhle, pořad se nic neděje.... Jen pro kontrolu, mam ho zapojen spravně?

 

Dal jsem z auta oranžovohnědý na CAN1L

z auta druhej oranžovo zelenej na can1H

na 30 jsem dal napájení

na 31 kostru

 

No a do radia jsem zapojil svorky CAN2L a Can2H z převodníku.

Je to správně, že???

 

post-23616-0-23973200-1372181258_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

zahod tu čínu a dej tam originál radio! to ti s převodníkem pojede pokud bude can2.0... nebo dance a nepotřebuješ převodník.. originál převodník škoda funguje bez problémů včetně maxidotu na radiích Nexus, Cruise, Amundsen..  s Bolerem funguje také, ale maxidot tam nejde korektně.. s Columbusem nefunguje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...