Přejít na obsah

Servisní intervaly - pevný, proměnný, jejich ceny v servisu


Pawouk

Doporučené příspěvky

Tedka se chystám na výměnu oleje a všech filtrů, origo servis škoda mi dal tuto nabídku:

1l LL olej - 841,-Kč  (náplň - 4,3 - 4,5l) - VW 507 00 (VW norma)  mám vlastní olej

olej. filtr - 265,- Kč 

vzd. filtr - 614,- Kč 

paliv. filtr - 997,- Kč 

práce za inspekční prohlídku:  cca 2250,- Kč 

Dohromady to dělá: 4126,-   zajímalo by mě co je to ta inspekční prohlídka a proč je tak drahá...

 

 

ja platil to sami po 15ti tisicich

Editováno: , autor: milstas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ta klima by mě taky zajímala..začátkem léta  mě čeká celkem mazec servis:

- znovu olej (donesu vlastní)

- prohlídka na 30tis km (2 letech) - nevím co všechno se tam dělá...mluvili něco odemontáži brzd a asi filtry a koli kto koštuje, co sem tu četl tak to nebylo moc drahý

- chci nechat udělat geometrii (v srpnu už naměřili hraniční sbíhavost)

- chci tu klimu - vyčištění,doplnění

 

 

trochu se děsím ceny :-D ale co už...je to daň za zatím bezproblémový provoz (idkyž daní by měla být ta pořizovací cena žejo)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 2r/30tis se brzdy neřeší. V podstatě jde jen o základní úkony, tlak pneu a hloubka dezénu, množství kapalin, olej, olej filtr, kontrola povinné výbavy a spíše vizuélní prohlídky kde čeho. Klima dezinfekce třeba ano, taky jsem si nechal dělat, tou spec. pěnou co se cáká od pouzdra pilového filtru na výparník atd. Cena do 300Kč. Pokud chceš řešit kapaliny klimatizace (chladivo s mazivem) je to myslím si zbytečné. Já to u O1 řešil v 6ti letech stáří a 100tis a pořád tam bylo 70% obsahu s tím, že mezní je 60% (prevence, klima fungovala), toto budu řešit u Rapida ve 3-4 letech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ide mi o toto,napr:

ak bol v rezerve špatný tlak a následne bola dohustená,tak je to v poriadku vyplnené ...čiže neni v pořádku/odstraneno

 

ale tým pádom by to malo byť takto aj s napr.s prachovým filtrom,olejom atd ...ale beriem to ako kozmetickú chybu,všade to vyplňujú inak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...