Přejít na obsah

Klepe


mirda1234

Doporučené příspěvky

Čau, objevil se mi na Superbu problém a to v podobě klepaní po nastartování studeného motoru. Klepání zmizí po přidání plynu. Tenhle pazvuk se projevuje jen u studeného motoru. Auto mám cca 5 měsíců a tento zvuk se objevil tří krát. Docela mě to znervoznuje. Do servisu pojedu za 14dní, a tak se na vas obrarcím s tipem co by to mohlo být. Auto nekouří, nebere olej, vše ok, ale to klepaní když se objeví mě s.re. Předem díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, normál. Počítám, že máš 2,5Tdi. Než to všechno začně nahoře mazat, tak to trvá. Proto odcházejí vačky na 114kW. 120kW už tolik netrpí. Chce to natočit a prostě v klídku počkat a nedávat tomu čoud za studena. Ale mám vyzkoušenou vynikající věc a v krámě to nekoupíš, jen u výrobce. Jmenuje se to MOTOR-MATE, výrobce český Kernite, měšice u prahy. Je to aditivum do oleje, který jsem snad ještě neviděl. Opravdu vynikající věc, která nehorázně zklidní motor. Ten, co mi to prodával, říkal, že může jet motor s tím klidně 3minuty bez oleje a nic se tomu nestane. nacpali jsme to do našich dodávek a fakt super. Je ale docela drahej. Upozorňuju, že nedělám žádnou reklamu a nejsem nějakej obchoďák, jen dávám pozitivní recenzi...

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Kluci me se zas ma 1,9 cela zatrepe a jakoby zaklepe kdyz motor zhasnu.nevite co by to mohlo byt?? a jeste bych mel jeden problem ikdyz ten nepatri sem.po nastartovani me tak petkrat blikne oranzova kontrolka oleje a pak uz nesviti. Uz sem menil cidlo ve vane a bylo to dobry tyden a pak zase:-( stejnou zavadu ma mlada na golfu4 1,9 81kw a taky nevime co stim. Diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nebude vymenou oleje,blika to uz tak dve vymeny. Ted sem delal rozvody a olej a blika dal. Mechanik se na to dival tvrdi ze to asi bude drat co vede od cidla do ridici jednotky. Ze bude bud nekde zaoxidovanej nebo proklepla izolace. Ted prej nema cas

To hledat ze nekdy priste. Jinak olej davam castrol edge 5w40 menim po 15000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...