Přejít na obsah

symphony AUX


Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak třeba zkoušel jestli to půjde a ono nešlo :D
 

Ale kabely na zesík se tahaji tak, že se vyvede takovej bazmek z konektrů na zadní repro, a aux se dělá zase že se připojí na vstup na changer, každopádně vím že se ten bazmek co dělá USB a AUX nepodařilo rozchodit uplně všem a funčkní je tak 1 z 9 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem na Symphony aux vstup měl dodělaný. Byl to kousek tišťáku, kterej se choval datově jako CD měnič a převáděl aux vstup do rádia. Musel jsem k němu ale ještě dodělat předzesilovač, aby to hrálo dostatečně nahlas. Myslím, že se to spouštělo stiskem tlačítka CD. Někde se mi to ještě válí doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Mám v autě na symphony cd aux vstup, je vyřen tak že se napojí tam kde má být připojen cd měnič. A ještě z tohoto vede kabel...který jsem připojil na šroubek zezadu radia ( bez tohoto aux nefungoval ) zapíná se tak, ze zmáčknu CD tak se pustí cd přehrávač. Dalším stiskem CD se zapne cd měnič - tedy aux.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...