Přejít na obsah

Prodej ojetých vozů škoda


century

Doporučené příspěvky

podivné jednání a úpřímně mi je z toho smutno, ...., dost se podivuju nad snahou ukrýt toto téma i tady, nečekal bych to, ale na druhé straně nejsem provozovatel tady tohoto, ani majitel, takže je to jen na mě, jestli tu budu nebo ne, jen mi je líto ostatních férových lidí tady na fóru s podobnými pocity, jako mám já, už jsem trochu vyrostl, takže vím, že kšeft není jen kšeft a prachy, škoda

naprostý souhlas, Jardo. Mám z toho bohužel stejný pocity :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podivné jednání a úpřímně mi je z toho smutno, ...., dost se podivuju nad snahou ukrýt toto téma i tady, nečekal bych to, ale na druhé straně nejsem provozovatel tady tohoto, ani majitel, takže je to jen na mě, jestli tu budu nebo ne, jen mi je líto ostatních férových lidí tady na fóru s podobnými pocity, jako mám já, už jsem trochu vyrostl, takže vím, že kšeft není jen kšeft a prachy, škoda

:palec2: Také se podepisuji, jsou to pěkně napsaná slova..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak tohle už je fakt moc :aggressive: Takže jsem teď právě Noskovi pomohl bo o tomhle tématu ještě nevěděl, tady si to přečetl a zasáhl :kuk:

Tak tahle si chce pán vytvořit dobré jméno firmy???

on si nechce vytvářet dobrý jméno, ale prostě jen najít další pitomce, který od něj koupí nějakou stočenou popelnici. Tak už mu tam konečně někdo pošlete nějakýho iniciativního reportéra z Novy nebo tak něco, ať se na jeho účet na oplátku pobaví národ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

on si nechce vytvářet dobrý jméno, ale prostě jen najít další pitomce, který od něj koupí nějakou stočenou popelnici. Tak už mu tam konečně někdo pošlete nějakýho iniciativního reportéra z Novy nebo tak něco, ať se na jeho účet na oplátku pobaví národ.

Jo, jo, nyní po akci "Jan Morava" by nad tím mohl Janek Kroupa zapřemýšlet.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ještě větší joke mě přijde toto: http://www.kupskodu.cz/index.asp?menu=633&record=5039 TDI

35tis najeto do provozu. 2005

A že si to škoda auto nechá líbit, že vydává svoje auta za referenčky Škoda?

A tohle je taky docela podezřele nízká cena: http://www.kupskodu.cz/index.asp?menu=651&record=5250

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super že si tohle zapadlé téma někdo našel a pomohlo mu! To mám fakt radost kol117

Když jsem četl o té falešné servisce, připomnělo mi to moji vlastní. Jednou, když jsem

nad ní bádal jak je možný, že ji ten člověk tak krásně zfalšoval (má samozřejmě štítek

z výroby, stejný je v kufru), všiml jsem si že na přebalu je obrázek masky OII, nikoliv OI.

Tak jsem začal knížku prohlížet důkladněji a ouha, byla vyrobena v roce 2004. Jen

připomínám, že auto bylo vyrobeno 2000, do provozu 2001.

Fakt, že se údaje o datu uvedení do provozu mezi serviskou a informací ze Škodovky

liší cca o měsíc, jsem moc neřešil - bordel je ve všech firmách. Bohužel o bordel zde

evidentně nešlo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak to má být! :band

Já už vybírám nové auto. Tři roky vzteku s tou nádherou od p. Noska mě až teď přerostlo přes hlavu a to auto na jaře půjde z domu. Sice teď za to auto dostanu podstatně méně než minulý rok, ale už na ty neustálý problémy fakt nemám nervy.

Plánuji návrat k japoncům, Mazda, Toyota, Honda. Patrně vyhraje Mazda 6, možná i ve verzi MPS. Už neudělám tu chybu a koupím si auto přesně podle představy, z ničeho nebudu slevovat. Chci pořádný výkon a pořádnou výbavu - už nikdy neudělám tu blbost abych postupně dokupoval vybavení, stálo mě to pěkný prachy. Nejdřív, elektronické fičury, potom spojler, potom čip, potom pořádná muzika, ..... cesta do pekel ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam podobne zkusenosti s bazarem ANDY AUTA v tabore. Jel jsem tam 250 km pro octavku. Dovoz z belgie, servisku a prej top stav, nebourana, 2003, 110000km nalitano. Na miste mi rekli, ze servisku nema. Uz od pohledu nevypadala moc zachovala. Nejdriv nesla nastartovat, pak ji kamos (mechanik) prohlid a projel. Rikal, ze tragedie a byla bourana na zadek. Nakonec jsme nasli servisku v kasliku a mela nalitano 250000 km. Kdyz uz jsem tam byl, tak jsem se porozhlid po dalsich. Videl jsem dalsi tri a vsechno byl jeden velkej podvod.

Hledal jsem dalsi tri mesice a nakonec jsem koupil na inzerat se serviskou od prvniho majitele (rodiny auto), vymazlenou octavku 03,130000 km,v plny palbe, ke vsem servisnim opravam mel faktury ze skodovky a byla jen o 10 tis drazsi.

Takze, vyplati se pockat a opravdu si vybrat a hlavne nikdy nekupovat v ANDY AUTA!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Bohužel jsem na tyto stránky přišel moc pozdě. Koupil jsem si u Noska auto, co je stočený o 200 tisíc. Podávám trestní oznámení. Půjdu s tím i do televize, jsem domluvenej s Novou. Jestli se chce někdo přidat, tak se mi ozvěte na mail berthold@seznam.cz

by me zajimalo,jak toto dopadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

V květnu 2009 jsem koupil černou Octavii 2,0TDI v Kupškodu. Přístup prodejce v osobě pana Paška byl profesionální, mohl jsem si auto prohlédnout jak dlouho jsem chtěl, bylo mi odpovězeno na všechny mé dotazy, s panem Noskem jsme pak absolvovali zkušební jízdu, mohl jsem auto i řídit a tudíž si vyzkoušet na vlastní kůži jeho vlastnosti a případné vady. Sám pan Nosek mě upozornil na hlučnější turbodmychadlo a bylo na mě, zda si auto koupím nebo ne - uvidíte tohle někde v jiném bazaru? Stav auta odpovídal inzerovaným skutečnostem, měl jsem k dispozici i VIN vozidla . Zaplatil jsem zálohu a s autem za 4dny odjel. Zatím panuje spokojenost, můžu všem doporučit. A to i proto, že mi pan Nosek v případě jakýchkoliv následných problému s autem či skrytých vad slíbil že můžu auto přivézt a event.problém bude odstraněn. Nejsou na místě útoky na tohoto konkrétního prodejce, neboť poskytuje služby nad rámec běžného smluvního vztahu při koupi automobilu, korektní přístup a pokud rozumíte autům, tak i dobře pokecáte. Zdají se mě tudíž zde psané negativní praktiky jako opravdu vykonstruované s cílem poškodit. Pouze dávám k dobru mé zkušenosti s Kupškodu a můžu jen doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...