Přejít na obsah

Problém s ostřikovači


Czuba

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás,

 

Před nedávnem jsem pořídil Superb 2 Combi rv. 2010. Mám takový menší problém s ostřikovači. Když sepnu ostřik čelního skla, tak mi voda tryská i ze zadního stěrače. Nesetkali jste se tím někdo? Nevíte kde může být problém? Díky za každou Vaší radu.

Cca 3 hodiny zde na fóru hledám, ale nemůžu nikde najít co se týče mého problému. 

 

Dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mně nenapadlo. Bylo mi doporučeno vyměnit čerpadlo. Což jsem neučinil jelikož jsem si myslel že půjde rozebrat a vyčistit. Nikoli, nejde. V nádobce však byl bordel tak mám za to, že to ucpalo nějakou klapku, která to ovládá. Myslím si že páčkou to nebude, kdyby to stříkalo hodne ale to jen tak teče, cca 10cm nad trysku :-) Každopádně díky. Vyzkouším i tu diagnostiku.

 

Edit 26.6.2013 // Problém vyřešen koupí nového motorku odstřikovačů skel. Koupeno v Kelly zn Febi. Sedí krásně. Díky všem za rady.

Editováno: , autor: Czuba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...