Přejít na obsah

Výfuk


grabcak

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Tak mám ještě další problém k tomu. Koupil jsem laděný koncový tlumič za pár kaček od týpka co jí měl na Audi A3, Fábku budu mít snad už jen rok max 2, tak jí budu mít na hraní :) když se mi na to koukal známý, jestli bude pasovat atd. tak mi řekl, že mi to tam nenavaří dokud nebudu mít zbytek v lepším stavu :D . Jedná se, co jsme koukali o střední tlumič, co je před zadním. A jelikož ho scháním co nejlevněji a narychlo, tak by mě zajímalo zda bude pasovat z 1,4 16V či 1,2 HTP i na MPI? Já si sice myslím, že ano a v inzerátu píše prodejce 1,4 16V a MPI, ale rada ,,starších,, a zkušenějších mi to řekne na 100% :D

Děkuju vám moc JJ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uškodit by to nemělo. Jelikož je 16V živější tak by mohl být teoreticky průchodnější výfuk. To je můj názor :D

 

No tak rozmyslím si to, tohle vypadá i na origo totiž a vypadá jak rok jetej, je zachovalej. Ještě stejně nevím jak vypadá i přední díl...takže musím počkat do zítra odpoledne a rozmyslím si to. Už přestávám mít chuť do toho cpát velký peníze, ne, že by to auto nebylo držák nebo bych ho neměl rád, ale nasypal jsem do toho tolik, že bych si mohl koupit další dvě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, kluci potřebuju pomoc. Našel jsem tyhle dvě části výfuku http://auto.bazos.cz/inzerat/37925820/vyfuk-Fabia-I-Ibiza-IV-Polo-14.php

 

vypadají pěkně a pán si není jistej jestli budou pasovat na MPI, říkal, že jsou tam nějáké kódy a podle toho to poznám. Na fotce jsou čísla, já, ale nevím které mám zadat a internet mi našel to co nepotřebuju :D

Editováno: , autor: Jehla23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

ahojte. Ja mam trocha iný problem. Pri zohriatom motore mi ako keby výfuk bucha o kasnu auta.  Mam novu koncovu cast a aj stredovu cast. Ale nerobí mi to stale. Stretli ste sa už stým nietko? A ked pridam trocha plynu zvuk zmyzne. Mam podozrenie že by to mohol robit ten plech co je nad výfukom. Dakujem za odpovede. Matej

Auto nežerie ani olej ani nema velku spotrebu. Ani palubný pc. nehlasi chyby. 

 

Motor 1.4 MPi 50kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Mám poněkud hloupou otázku...


 


 

Sundavali jste při výměně některého z dílů výfuku z nových dílů samolepící štítky od výrobce? Na středovém a koncovém dílu mi to nedělá až takové starosti, ale katalyzátor v Tyllu oblepili opravdu důkladně (samolepka na trubce před vlnovcem, za katem, varování na katu, které nejde sloupnout). Nechce se mi na to jít agresivní chemií a dobrý pocit z toho taky nemám (teplota potrubí vs. teplota hoření papíru).


 

Díky.

 

Editováno: , autor: peta303
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...